reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór fotelika samochodowego.

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Planuję zakup fotelika samochodowego w przedziale 9-36kg, do około 200zl. Czy znajdzie się coś godnego polecenia w tej cenie i jednocześnie bezpiecznego dla dziecka?
Widziałam fotelik Lionelo Nico i Liam, jakieś opinie na ich temat?
 
reklama
Rozwiązanie
Rozumiem, bezpieczeństwo jest najważniejsze, dołożymy i kupimy lepszy. Chciałam tylko zapytać o te tańsze bo jest tego mnóstwo, jednak nie wiedziałam że są niebezpieczne dla dzieci.. Nie rozumiem dlaczego są w ogóle dostępne w sprzedaży..
Żaden w tych fotelików nie jest ani godny polecenia ani tym bardziej bezpieczny. To zwykłe antymandaty. Bezpieczny fotelik to przede wszystkim fotelik rwf, czyli tyłem do kierunku jazdy. Z niższej półki cenowej, ale na pewno nie do 200zł... mogę polecić foteliki firmy Joie.
 
Te foteliki z bezpieczeństwem nie mają nic wspólnego. Nawet sama cena mówi za siebie. Fotelik nie ma żadnych testów nawet. Niestety w takiej cenie nie znajdziesz nic godnego polecenia.
 
Obejrzyj sobie zestawienie Link do: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa :: fotelik.info
i szukaj w sklepach ceny fotelików, dla których punktacja już Ci odpowiada.

W tym budżecie moje znajome kupowały foteliki Nania i były zadowolone, ale to były foteliki do samochodów dziadków, do jazdy okazjonalnej. Sama kilka lat temu kupiłam fotel 9-36 (droższy) i wydaje mi się, że w tej grupie fotelików można się naciąć i taki fotel niby jest do wszystkiego, a ostatecznie może być do niczego.
 
Testy to jeszcze nie wszystko. Jedne z bezpieczniejszych to Recaro, Axkid, Britax. Ale to już wyższa póka cenowa od 1500 wzwyż.
 
Rozumiem, bezpieczeństwo jest najważniejsze, dołożymy i kupimy lepszy. Chciałam tylko zapytać o te tańsze bo jest tego mnóstwo, jednak nie wiedziałam że są niebezpieczne dla dzieci.. Nie rozumiem dlaczego są w ogóle dostępne w sprzedaży..
 
Rozwiązanie
Do góry