reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór imienia Pomocy

Dołączył(a)
16 Czerwiec 2020
Postów
8
Hej wszystkim . Mam nadzieję ,że znajdzie się tutaj dobra duszyczka do wsparcia i doradzi mi .
We wrześniu przyjdzie na świat nasz synek od początku z mężem mówimy ,że będzie miał na imię Tymon ,ale ostatnio spotkałam wspólna koleżankę moją oraz mojego byłego i okazało się ,że jego syn właśnie ma na imię Tymon . I teraz sama nie wiem co robić ,czy dać tak na imię mojemu synkowi ,czy jednak wybrać inne imię. Chociaż nasuwa mi się myśl dlaczego mam rezygnować z czegoś czego tak bardzo pragnę ? Podobają mi się również Milan, Ignacy ,Dorian,Natan oraz Kornel .
 
reklama
Hej wszystkim . Mam nadzieję ,że znajdzie się tutaj dobra duszyczka do wsparcia i doradzi mi .
We wrześniu przyjdzie na świat nasz synek od początku z mężem mówimy ,że będzie miał na imię Tymon ,ale ostatnio spotkałam wspólna koleżankę moją oraz mojego byłego i okazało się ,że jego syn właśnie ma na imię Tymon . I teraz sama nie wiem co robić ,czy dać tak na imię mojemu synkowi ,czy jednak wybrać inne imię. Chociaż nasuwa mi się myśl dlaczego mam rezygnować z czegoś czego tak bardzo pragnę ? Podobają mi się również Milan, Ignacy ,Dorian,Natan oraz Kornel .
A z tą koleżanką i tym byłym tak często się widzicie, że będzie to wam w jakikolwiek sposób przeszkadzać ?
Oni mają swoją rodzinę, wy swoją .
 
Tymon bardzo ładne imię. Nie przejmuj się tym jak ma na imię dziecko byłego! 😃 My też oczekujemy synka we wrześniu. Wybraliśmy bardzo popularne imię, ale akurat nie znamy nikogo o tym imieniu, a niektórzy i tak nam mówią, żeby się zastanowić, bo ktoś ma takiego szwagra, ktoś teścia, a to koleżanka brata sąsiadki tak syna nazwała itp itd. A my nie zrezygnujemy z tego imienia, bo dla nas jest najpiękniejsze 🥰
 
Jak dziewczyny wyżej napisały: czemu się przejmować tym, że jakaś tam koleżanka ma syna o takim imieniu? Skoro już się urodził i przypadkiem się spotkałyście to przecież nawet tego nie byłaś świadoma i samo to mówi, że nie jesteście jakoś super blisko, żeby w czymkolwiek to miało przeszkadzać. A przecież nie tylko jej syn ma tak na imię, więc nie patrz na to, że ktoś gdzieś kogoś może znać. Nazwijcie tak, jakby chcecie i tyle. ;)
 
Tymon bardzo ładne imię. Nie przejmuj się tym jak ma na imię dziecko byłego! 😃 My też oczekujemy synka we wrześniu. Wybraliśmy bardzo popularne imię, ale akurat nie znamy nikogo o tym imieniu, a niektórzy i tak nam mówią, żeby się zastanowić, bo ktoś ma takiego szwagra, ktoś teścia, a to koleżanka brata sąsiadki tak syna nazwała itp itd. A my nie zrezygnujemy z tego imienia, bo dla nas jest najpiękniejsze 🥰
Dziękuje za odpowiedź ! Oraz słowa otuchy dziewczyny 🥰
 
Hej wszystkim . Mam nadzieję ,że znajdzie się tutaj dobra duszyczka do wsparcia i doradzi mi .
We wrześniu przyjdzie na świat nasz synek od początku z mężem mówimy ,że będzie miał na imię Tymon ,ale ostatnio spotkałam wspólna koleżankę moją oraz mojego byłego i okazało się ,że jego syn właśnie ma na imię Tymon . I teraz sama nie wiem co robić ,czy dać tak na imię mojemu synkowi ,czy jednak wybrać inne imię. Chociaż nasuwa mi się myśl dlaczego mam rezygnować z czegoś czego tak bardzo pragnę ? Podobają mi się również Milan, Ignacy ,Dorian,Natan oraz Kornel .
Myślę, że nie powinnaś rezygnować z wybranego imienia. Ja jestem w trakcie starań o 4 dziecko i z mężem zdecydowaliśmy że jak będzie syn to damy na imię Robert (sentyment po kimś dla nas bardzo ważnym) potem znajoma powiedziała,że stara się o dziecko i też ma zamiar dać takie imię. Nie przeszkadza mi to. Dodam , że mam syna który ma na imię Tymoteusz 🙂
 
Myślę, że nie powinnaś rezygnować z wybranego imienia. Ja jestem w trakcie starań o 4 dziecko i z mężem zdecydowaliśmy że jak będzie syn to damy na imię Robert (sentyment po kimś dla nas bardzo ważnym) potem znajoma powiedziała,że stara się o dziecko i też ma zamiar dać takie imię. Nie przeszkadza mi to. Dodam , że mam syna który ma na imię Tymoteusz 🙂
O jak super trzymam kciuki za was 😊 Robert śliczne imię a Tymoteusz to miód dla moich uszu 😊
 
reklama
Tymoteusz, piękne imię! Pozostałabym przy nim 🥰

P.S. Mój były również ma córkę o tym samym imieniu, które ja teraz wybrałam z mezem dla naszej córeczki, która się narodzi we wrzesniu. Nie mam zamiaru rezygnować. 😉
 
Do góry