reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór moderatora :-)

Ja jestem za każda z Was.. Gdybym miała więcej czasu to bym się tego podjęła ale same widzicie, że więcej mnie nie ma niż jestem.. Byłam już modem i wiem ile czasami pracy to wymaga;-)
 
reklama
Kochane jako, że chętnych brak myślę, że nie ma co czekać z tym wszystkim......
Jeżeli Marzenixx jest chętna i się podejmie to sądzę, że warto ją ogłosić:) ja mogę być kimś pomocniczym w razie czego:) bo kompletnie nie znam się na zakładaniu tego wszystkiego...

Trzeba wprowadzić regulamin, zasady itp:) No i otworzyć, albo zakmnięty, albo grupę, żeby można wrzucać:

- swoje zdjęcia (ciążowe, ślubne itp:D)
- zdjęcia dzidziolków:)
 
Milusia jak dla mnie lepszy jest zamknięty - wygląda jka nasz wątek tyle, że dostęp maja tylko wybrane osoby (zreszta jak w grupie);-) Ale nie wiem czy takowe rzeczy jeszcze sa zakładane
 
Co do watku zamknietego to czekam na odpowiedz od głównego admina, natomiast co do moderatora to dziewczyny musicie sie wypowiedziec wszystkie bo admin musi widziec ze jest zgodnosc co do moderatora bo inaczej nie mianuje sobie kogos tak o ;)
 
To ja głosuje na Marzenixxx:-) zeby było oficjalnie no i na Milusie, żeby też miała dostęp wrazie czego:tak:

Jak ktoś jest jeszcze chętnych(choć nikogo nie widze;-)) to piszcie dziewczyny:tak:
 
Jak są chętne to zgadzam się Ooolcia,Marzenixxx ja nawet nie wiem jak to trzeba robi więc się nie zgłaszam a czasu też nie mam codziennie czasami cały dzień mnie nie ma
 
reklama
Babki ja chyba nie na czasie jestem :( Czym się różnią te wątki otwarte od zamkniętych i na jakiej zasadzie to by miało funkcjonować? Bo ja nie ogarniam tematu:-)
 
Do góry