reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór moderatora :-)

Wątek zamknięty czyli prywatny jest tylko dla zaproszonych osób , nikt kto nie otrzymał zaproszenia nie moze wejsc w niego i nie widzi co piszemy czy co wrzucamy, dla osob z zewnatrz jest niedostepny. Wyglada troszke inaczej niz ogolny bo chociazby suwaczków nie widac, ale mozna tam pisac rozne rzeczy ktorych tutaj sie ktos wstydzi na przyklad albo wstawic fotke i nikt oprocz nas widziec ich nie bedzie.
 
reklama
Ja też jestem za Marzenix i Olcią.

Ja udzielam się na zamkniętym wątku dla mam z grudnia 2009 i u nas za bardzo się nie różni od otwartego, suwaczki widać.
 
Lanja, bo to jest normalny zamknięty:tak:Pewnie wchodzisz przez album rodzinny albo cos takiego.. A Marzeniaxx pisze chyba o tej grupie:-) jak się nie myle.. Ja też jestem na jednym zamkniętym i u nas jest identycznie jak tu tyle, że dla wybranych..
 
ok ok :D to ja już z MArzenix się zgadamy na Privie co i jak i jak coś ustalimy damy znać:):D


Mały zamęt zrobiłam o w tej Grupie zamkniętej nie da się dodawać zdjęć :|
 
Ostatnia edycja:
to wypowiem się i ja, nie wiem czy nie za późno? :-p
co do zamkniętego, jestem za :tak:
a moderator- kto ma siłę i chęci :tak: jak Marzenix i Ola chcą to jak najbardziej jestem za ;-)
 
reklama
Dziewczyny w związku z tym że przypadek losowy odcial mnie od neta i niespodziewanie nie moge nic poradzic wnosze o ustalenie dodatkowego moderatora. Za niedlugo rowniez sie przeprowadzam wiec tez moge miec problemy z netem. Nie chce was zostawiac ze tak powiem bez opieki, bo z tego co widze to olcia tez rzadko sie pojawia. A wątek trzea pilnowac i kontrolowac mimo wszystko.
Wiec zeby tak sytuacja sie nie powtorzyla ze ja znikam bo musze a wy zistajecie bez opieki, prosze wybierzcie jeszcze jednego moderatora ktory jest czesto i moze o was zadbac.:tak:

Ja proponuje Magde z uk, Ade lub Aninek- z tego co widze to s a najczesciej, dajcie swoje typy, a moze ktoras sama chetna sie zglosi???
 
Do góry