reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór moderatora :-)

Marzenixx

aniołek 14.12.09 [*]...
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2008
Postów
3 734
Miasto
Zachodniopomorskie
Myslę że najlepiej tutaj wpisujmy kogo preferujemy na moderatora wątku zamkniętego czy forum otwartego bo w sumie wciąz nie mamy wybranego :)
Ewentualnie moze ktos chętnie sam się zglosi kto ma sporo czasu wolnego heheh :)

Ja proponuje Milusie :tak:
 
reklama
jeszcze trzeba zapytać o zdanie Milusi :D haha bo wiecie my sobie tu głosować możemy :D:p ale mam nadzieję że nie odmówi tak zacnej posady :)
 
Hej kochane:D:D

moje drogie bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście za mną:), ale może ktoś naprawdę jest chętny? Marzenixx Ty już coś tam prowadziłaś chyba?

Ja nie jestem jakimś tam ekspertem, często wyjeżdżam, może ktoś by po prostu chciał?:)

Bardzo lubię Wam odpisywać, ale nie wiem czy ja się w ogóle nadaję....

Dziewczynki wychodzić z cienia i po prostu piszcie, że macie czas i chętnie się podejmiecie...to żaden wstyd iść na przód....Gdybym była taka skora to bym już dawno napisała: baby kochane trzeba to ogarnąć i jestem chętna hihihi
 
Milusia jeśli nie chcesz i zadna sie nie zglosi to ewentualnie moge sie podjąc tego, tzn załozenie prywatnego to pikus wiec moge zalozyc odrazu natomiast bycie moderatorem tutaj naogolnym troche czasu czasami wymaga i sama nie wiem czy to ogarne, wiec wogole proponuje wybór dwóch moderatorów w razie co jak jednego nie bedzie to żeby było zastępstwo :)) co wy na to??
dawajcie typy albo zgłaszajcie sie dziewczyny ktora chce byc :) generalnie chodzi o to zeby trzymac porządek na forum, w podwątkach itd :))
 
reklama
Ja mogę spróbować tylko potrzebowałabym wskazówek bo nigdy takiej funkcji nie pełniłam :p Siedzę na zwolnieniu więc myślę że raz dziennie znajdę czas żeby tu wejść :D z resztą codziennie jestem nawet jak się nie odzywam:p
 
Do góry