reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór moderatora

Olga RaQ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2011
Postów
2 619
Miasto
Bielsko-Biała
Dziewczyny, nasze bielskie forum działa sobie pomału ale jest tu bałagan, pełno starych tematów, może przydałby nam się moderator jeden, dwóch? może spróbujemy wybrać kogoś, ja jestem modem na sierpniówkach, Tonya też widać że gdzieś jest, może któraś z pozostałych dziewczyn ma ochotę spróbować?
może pozgłaszajcie kandydatury, swoje - lub propozycje co do innych osób. co Wy na to?
 
reklama
Najlepiej po prostu zróbmy sonde i głosujmy? niech się zgłoszą osoby które chcą być modem i juz:)

więc puki co widze zgłasza się mamba i ja:)
w sumie mogą być dwie osoby i tak by bylo najlepiej w razie jak by nie było jednej to zawsze jest ta druga;)
 
Słuchajcie co do Olgi to nie ma problemu ja uważam że ona powinną bez głosowania zostać modem a ta druga osoba ??? Najlepiej jakby reszta dziewczyn tu zajrzała :tak:
 
Dobry pomysł. Jestem co prawda moderatorem na sierpniówkach 2011, ale tu się absolutnie nie zgłaszam, bo wiem, że nie będę za chwilę mieć na to czasu. Wydaje mi się, że pomysł, by była nim Olga plus ktos do pomocy to bardzo dobra wersja, a skoro chętne są dwie do pomocy, to może niepotrzeba sonda tylko zrobić dwóch pomocników i już?
 
reklama
Do góry