reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór moderatorów - zgłaszanie kandydatów

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Olga RaQ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2011
Postów
2 619
Miasto
Bielsko-Biała
No to zaczynamy :)

myślę że najlepiej jeśli chętne moderatorki zgłoszą się same - każda z nas wie czy chce to robić czy nie.
Dajmy sobie na to powiedzmy 48 godzin - czyli niech zgłaszanie trwa do 15 lutego do 10.00 :)
później przeprowadzimy ankietę wśród zgłoszonych osób i wybierzemy dwie-trzy osoby

jeśli ktoś ma jakieś uwagi, coś się nie podoba, coś powinno być inaczej, coś źle napisałam - proszę zgłaszać tu w tym temacie - cały temat będzie później i tak do wywalenia :)

no i zgłaszam moją kandydyaturę
 
reklama
zglaszam kandydature Olga RaQ :)
przede wszystkim dlatego, ze sluchasz co sie mowi w tlumie i uwazam, ze jestes obiektywna :) a to wbrew pozorom jest bardzo potrzebne :) bo to nie chodzi tylko o robienie samego porzadku, trzeba robic to z glowa :)
a jezeli masz czas i checi to jak najbardziej :)
xxx
 
Wiec ja sie powtorze: Olga jak najbardziej,argumenty "sciagam" od Kruszki:) Druga kandydatka to Kakarolina bo juz sie sama zglosila,desperacko ale jednak:D a ja jestem za bo ona juz ma jakis poglad na wyglad i pomysly co do moderowania.
 
ja za Kakaroliną tak samo :) która to jeszcze się zgłaszała? wykluć się :)
a ja zaraz napiszę do adminów żeby wiedzieli że robimy wybory
edit: napisane, zobaczymy co odpiszą
 
Ostatnia edycja:
Popieram kandydaturę Olgi, kakarolinki. Zgłosiłabym jeszcze kruszki, jeśli oczywiście miałaby ochotę i chęć. Są to dziewczyny rzeczowe i przede wszystkim pomocne :tak:
 
reklama
Jej a miałam nadzieję, że moja desperacka kandydatura pozostała niezauważona :-D ale jak to mówi mój M nie robi się doopy z gęby więc podtrzymuję ;-)
Dorotak się nieśmiało oferowała na rezerwę więc zgłaszam ją:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry