reklama

Wybór moderatorów - zgłaszanie kandydatów

Temat na forum 'Archiwum sierpień 2012' rozpoczęty przez Olga RaQ, 13 Luty 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Olga RaQ

Olga RaQ Fanka BB :)

No to zaczynamy :)

myślę że najlepiej jeśli chętne moderatorki zgłoszą się same - każda z nas wie czy chce to robić czy nie.
    Dajmy sobie na to powiedzmy 48 godzin - czyli niech zgłaszanie trwa do 15 lutego do 10.00 :)
    później przeprowadzimy ankietę wśród zgłoszonych osób i wybierzemy dwie-trzy osoby

jeśli ktoś ma jakieś uwagi, coś się nie podoba, coś powinno być inaczej, coś źle napisałam - proszę zgłaszać tu w tym temacie - cały temat będzie później i tak do wywalenia :)

no i zgłaszam moją kandydyaturę

2. kruszki

kruszki Fanka BB :)

zglaszam kandydature Olga RaQ :)
    przede wszystkim dlatego, ze sluchasz co sie mowi w tlumie i uwazam, ze jestes obiektywna :) a to wbrew pozorom jest bardzo potrzebne :) bo to nie chodzi tylko o robienie samego porzadku, trzeba robic to z glowa :)
    a jezeli masz czas i checi to jak najbardziej :)
    xxx

3. reklama
  4. Olga RaQ

ojej, dziękuję, aż się zarumieniłam na takie komplementy :p nie wiem czy słuszne no ale bardzo mi miło ;)

5. LeRemi

LeRemi Fanka BB :)

Wiec ja sie powtorze: Olga jak najbardziej,argumenty "sciagam" od Kruszki:) Druga kandydatka to Kakarolina bo juz sie sama zglosila,desperacko ale jednak:D a ja jestem za bo ona juz ma jakis poglad na wyglad i pomysly co do moderowania.

6. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Jestem jak najbardziej za: Olga RaQ i kakarolina :tak::tak:

7. Olga RaQ

ja za Kakaroliną tak samo :) która to jeszcze się zgłaszała? wykluć się :)
    a ja zaraz napiszę do adminów żeby wiedzieli że robimy wybory
    edit: napisane, zobaczymy co odpiszą

Ostatnia edycja: 13 Luty 2012
  8. katjusza77

katjusza77 szczęśliwa mama :-)

i ja popieram obie kandydatury :-)

9. jukix

jukix Fanka BB :)

Popieram kandydaturę Olgi, kakarolinki. Zgłosiłabym jeszcze kruszki, jeśli oczywiście miałaby ochotę i chęć. Są to dziewczyny rzeczowe i przede wszystkim pomocne :tak:

10. reklama
  11. karenm

karenm Fanka BB :)

Jestem za Olgą i kakaroliną

12. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Jej a miałam nadzieję, że moja desperacka kandydatura pozostała niezauważona :-D ale jak to mówi mój M nie robi się doopy z gęby więc podtrzymuję ;-)
    Dorotak się nieśmiało oferowała na rezerwę więc zgłaszam ją:tak:

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum