reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór moderatorów - zgłaszanie kandydatów

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
napisałam, odpisali, czekają na efekt wyborów :)
na razie poczekajmy jeszcze z tym bo może jeszcze ktoś będzie chciał się zgłosić, pojutrze zaczniemy głosowanie i jak je zakończymy to napiszemy znów do administracji

te dwie strony tematów do uporządkowania to pikuś :p na forum farmaceutycznym gdzie jestem modem czeka mnie jeszcze z 1000 tematów do przejrzenia i uporządkowania, trochę już tam porobiłam ale jakoś ostatnio nie mogę się do tego znów zabrać :p
 
reklama
pamiętajcie o mnie, mnie nie będzie ale mozesz Olga liczyc moje głosy tak jak pisałam :-)

w poniedziałek jak zajrze mam nadzieje ze się odnajdę:-)
 
Bardzo się cieszę, że sprawa modów ruszyła z kopyta:tak:
Tak jak pisałam już na ogólnym moim zdaniem jako modzi sprawdziłyby się nasze na bieżąco udzielające się panie, już wzmiankowane: Olga, kakarolina, dorotak, kruszki do tego katjusza:tak: Macie moje głosy bankowo :-)
Dzięki za podjęcie wyzwania:tak:
 
oki, kruszki potwierdziła że mogłaby być, niech się jeszcze wypowie katjusza czy chce kandydować, ale musimy jeszcze ustalić ilu ma być tych moderatorów, jak już to uzgodnimy to zrobimy ankietę - tak?
no chyba że może być 5 modów :)
 
mozemy podzielic role, podziliec kto jakimi tematami ma sie zajmowac, ktos bedzie lepszy w tematach zdrowotnych, ktos moze zajac sie strona medyczna, ktos moze woli zwykle sprawy typu co tam w trawie piszczy :) ktos moze zajmowac sie strona linkowa, muzycznymi bajerami, ktos moze pilnowac i ogarniac cale forum i byc powiedzmy naszym glownym modem.. czy jakos tak.. nie ma tak byc, napisalam od reki, ale mysle ze to bylby dosc dobry pomysl, poniewaz nikt nie bylby bardzo obciazony, w przyszlosci to oznaczaloby po kilkanascie tematow do ogogarniecia na jednego moda
 
weźmy wszystkie chętne, z Olgi zróbmy głównego moda i podzielmy się tematami tak jak pisze kruszki. Pomysł głosowania odrzucam przy tej liczbie kandydatów :)) 3-4 modów będzie ok chyba nie ma więcej chętnych nie?
 
no to jeszcze katjusza niech powie czy chce, a jak nie - to piszę do "góry" że mamy 4 chętne :)

może tak być?

mnie już palce świerzbią żeby się zabrać za to wszystko :p już bym robiła
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, tylko podziwiać że takie chętne jesteście, oby wam pozostało tak do końca:-D i rzeczywiście się zgadzam- porządek sie przyda bo burdel jest niesamowity:-p ale to normalne na początku, zaraz wkroczycie do akcji i będzie gites;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry