reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór moderatorów - zgłaszanie kandydatów

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kurcze co za baby:)) nigdy się nie dogadamy:-D. Olga, Kruszki i Kajtusza wg mnie mogą być trzy bez głosowania :)
Albo już zrób Olga tą ankietę ale to trochę jak wybory na przewodniczącego klasy :-D a to ma być przecież ciężka robota. Jak się która będzie chciała wycofać to zastąpię ją ja albo dorotak.
 
reklama
Kiedy tu właśnie nikt nie chce decydować i wszyscy liczą na Ciebie Olga ;-) że nas twardo poustawiasz
 
No to ja się wypowiem. Moim zdaniem 5 modów to chyba jednak za dużo. Roboty chyba nie będzie aż tak dużo, a jak będzie mniej to się łatwiej będzie dogadać między sobą co trzeba jeszcze zrobić lub coś razem uzgodnić. Myślę że 3 to max. A jakby któraś miała wyjechać na urlop lub coś innego się wydarzyło to zawsze może być ktoś w rezerwie. Co do wyboru to może jednak zróbmy tą ankietę, będzie najbardziej sprawiedliwie. Myślę że do końca tygodnia taka ankieta mogłaby być aktywna, żebyśmy w nowy tydzień wkroczyły już z moderatorami i porządkiem. Bo rzeczywiście robi nam się burdel!! Szczególnie jeśli chodzi o zakładanie tematów przez niesierpniówki albo pisanie nie w tym wątku. No to tyle co chciałam powiedzieć :-)
 
moje zdanie jest takie: zróbmy ankietę z wszystkimi zgłoszonymi kandydatkami i wybierzemy 2 z największą ilością głosów. Dajmy sobie na głosowanie kilka dni, żeby każdy mógł zdecydować. Będzie demokratycznie. :-)
 
Kurcze co za baby:)) nigdy się nie dogadamy:-D. Olga, Kruszki i Kajtusza wg mnie mogą być trzy bez głosowania :)
Jak się która będzie chciała wycofać to zastąpię ją ja albo dorotak.

Ta propozycja wg mnie jest bardzo trafiona! Ankieta przedluzy sprawe a tu nie ma na co szekac i sie wiele zastanawiac. Czemu? A no temu, ze wlasnie wchodze sobie na nasze sierpniowki a tu NOWY watek zalozony przez LIPCOWKE 2011, jeszcze z reklama jej bloga:wściekła/y: To juz przesada moim zdaniem! Wiec szybka decyzja wlasnie Olgi zalatwi sprawe, zwlaszcze ze nie ma specjalnych sprzeciwow co do kandydatek! Do dziela!!!
 
Ja za LaRemi. Też mnie ta lipcówka wkurzyła :wściekła/y:
Wszystkie kandydatki są spoko i wszystkie mają akceptację od wszystkich. A porządek można by już przez łikend zrobić
 
reklama
jeżeli tak chcecie (bez głosowania) to myślę, że moderatorki powinny być dwie - pierwsze były oczywiście Olga i Kruszki, ja mogę zadeklarować, że jeśli z jakiegoś powodu będzie taka potrzeba to kogoś zastąpię lub pomogę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry