reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór podgrzewacza do butelek

Dołączył(a)
7 Luty 2013
Postów
9
Witam, jestem na etapie kupna podgrzewacza do butelek dla mojego syna który przyszedł na świat w poniedziałek:) Lecz niestety nie wiem który mam wybrać:( Do wyboru mam z firm Tommee Tippee, Canpol Babies, Avent, CHICCO. Który będzie najlepszy?
 
reklama
miałam podgrzewacz przy pierwszym dziecku i oddałam. Lepiej dla mnie się sprawdził termos, wlewałam gorącą przegotowaną wodę, do butelki ok 30ml która sobie spokojnie stygła. Jak musiałam robić mleko to dolewałam tylko tej gorącej i gotowe.
 
Będę musiała przetestować te metodę:) A tak nawiasem macie jakieś rady dla początkującej mamy dotyczące karmienia? Np: czy budzić dziecko do karmienia czy pozwolić mu sie samemu wybudzić do jedzenia?:)
 
Ja mam jakiś bez firmowy i jest spoko. Kosztował może 40zł. Można w nim podgrzewać cienkie, grube butelki a także słoiki. ;) Taki polecam, bez widziwiania-no albo termos!
 
Ja na początku miałam podgrzewacz, a potem odkryłam, że można wlać ciepłą wodę do butelki i położyć na kaloryferku, to była najszybsza metoda:) Jak sezon grzewczy się skończył to po prostu wkładałam butelkę z wodą do mikrofalówki jakoś na 30 sekund i na pewno dużo szybciej niż w podgrzewaczu. W sumie podgrzewacz wykorzystałam tylko na początku, kiedy ściągałam swój pokarm i trzymałam go w lodówce, wiadomo mleka matki nie podgrzewamy w mikrofali. A odnośnie karmienia, to ja nigdy nie budziłam dziecka na jedzenie, nie miałam nawet takiej okazji, moja córka sama się budziła i to co chwile:szok:
 
Jak dzieci mają żółtaczkę to są ospałe i wtedy zaleca się budzenie do karmienia... ale jak nie i jest ok to wyluzuj. Karm na żądanie.. chyba, że nie je już 3-4h, to możesz dokarmić na śpiocha albo wybudzić. Co matka to opinia, obserwuj Swoje dziecko, niebawem się dobrze poznacie ;)
 
reklama
Ma ale zdaniem pediatry "lekką" która nie dyskwalifikowała nas do wyjścia ze szpitala reszta badań była w jak najlepszym porządku.
 
Do góry