reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybór szkoły rodzenia w Łodzi

reklama
Dziewczyny jeśli chodzi o szkołę rodzenia to ja może napiszę tak nie polecam szkoły rodzenia w CZMP-niestety prowadzącva jest niesympatyczna , nie da się z nia porozmawiać , wymienić uwagi bo ona wszystko wie najlepiej , ćwiczeń oddechowych było malutko a najwięcej uwagi poświęcała na karmienie piersią a to akurat przy porodzie nie jest potrzebne, na szczęscie ja korzystałam ze strony internetowej ze szkoły rodzenia i tam się więcej nauczyłam niż w CZMP. A przy porodzie miałam super położną która przez cały poród mnie prowadziła ni i mąż mi pomagał , a nauki ze szkoły rodzenia mi się nie przydały. Więc jeśli któraś z Was myśli o szkole rodzenia w CZMP to naprawdę odradzam , a ja nie należę do wybrednych i naprawdę prowadząca zniechęca od samego początku.
 
Witam,
powoli zaczynam rozglądać się za szkołami rodzenia w łodzi. Zastanawiam sie nad NAS TROJE.Mam pytanie czy ktoś korzystał z ich usług.Polecacie czy lepiej poszukać innej?
Z góry dziękuje za odp
ONA
 
NAS TROJE to bardzo dobra szkola rodzenia - sama jeszcze nie chodzilam ale moja siostra chodzila z mężem i baaardzo chwalili. podobno przemila prowadząca zajecia, troche teorii i duzo cwiczen praktycznych i sporo zabawy - nawet szwagier byl zachwycony. sama tez bede sie tam zapisywala za kilka miesięcy :) mają tam tez wejsciowki i znizki np. do studia fotograficznego na sesję ciążową :)
 
Zdecydowanie odradzam szkołe rodzenia przy centrum pomocy rodzinie na ul. broniewskiego. Nie wytrzymałam nawet do konca kursu, tematyka malo ciekawa, glownie zajmowanie sie rozwojem dziecka w brzuchu, a nie poradami dotyczacymi opieki nad niemowlakiem, czy nawet przebiegiem porodu. O ile jeszcze cwiczenia byly w miare ok, chociaz zadna rewelacja i jako ze jestem osoba ktora od lat cwiczy joge to potrafie lepiej cwiczyc w domu, to czesc teoretyczna byla calkowita strata czasu. Za przykladam podam chocby pana, ktory jest z zawodu nauczycielem (zreszta nie powiedzial jakiego przedmiotu) i przez 90min czytal fragmenty ksiazki o rozwoju plodu przeplatajac te lekture swoimi ideologicznymi wkretami, które mnie w ogole nie obchodziły. Ksiazke to ja sobie w domu moge poczytac.
 
Gulorne- to ja ci powiem czego ten pan uczy- przysposobienia do życia w rodzinie :-D
ja tam chodziłam na Broniewskiego i owszem- było specyficznie ale ja byłam zadowolona.
 
reklama
Do góry