reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

betibeti- chodziło chyba o TUTEK Grander :) bo TAKO nie ma modelu Grander :)ja mam Tako Laret i jego rama waży chyba 8,5kg, wiem że lżejszą rame ma roan 4runner - 6 kg. To były moje dwie opcje, innych wózków nie oglądałam.
 
reklama
a my w tym tyg. kupilismy przez neta wozek. byla promocja w sklepie i kupilismy x -landera xa: wozek z gondola i spacerowka plus fotelik samochodowy, dalismy za to 1749 zl.doszlismy do wniosku ze chyba juz taniej sie nie da i spotanicznie go zamowilismy.ale jest sliczny . mamy kolor ocean- maly fajnie bedzie w nim wygladal.
 
flower nie martw sie mezem. faceci jakos maja dziwne myslenie. moj na poczatku myslal ze kupi wozek za becikowe,ale go wysmialam i powiedzialam mu ze becikowe dostanie dopiero po porodzie a ja chce miec wozek przed a z reszta te becikowe nie starczy na wozek wielofunkcyjny.szybko go sprowadzilam na ziemie.ale problem byl z chodzeniem po sklepach, bylismy w jednym i poogladalismy 2 typy wozkow, a po 20 min. mi juz jeczal ze ma dosc.po namyslach doszlismy do wniosku ze chcemy x-landera a nie jedo.w niedziele cos tknelo mojego m zeby poptrzec w necie na wozki i znalazl promocje i zadecydowal ze nie ma co czekac.wiec ja szybko skorzystalam z jego zaangazowania.i od paru dni mamy wozek i sie wietrzy bo smierdzi nowoscia.
 
No i wózek TAKO LARET odebrany wprawdzie dopiero dzisiaj ale jakos wytrzymałam:) JEST ŚLICZNY:) Oczywiście wszystko musiałam przetestować sama.
Zakładanie i zdejmowanie gondoli oraz spacerówki - pikuś( wydaje mi sie ze gorzej to szło w tako jumper x którego miała siostra)
Zdejmowanie przednich kół - pikuś kliknięcie w środek mocowania kółka i wyskakuje ze stelaza kółeczko( może nawet prościej niż w 4runerze którego nam tak sprzedawca zachwalal)
składanie stelaża- pikuś choc chyba nie ma blokady i moze sie rozłożyć
(może ją przeoczyłam , wózek w domu od jakichs 3 h),zajmuje troszke wiecej miejsca niz 4 runner
rozkladanie -pikuś oczywiscie jest blokada i sam sie nie rozloży:)
sama gondolka wydaje sie dosyc duza fajnie wykonczona,składana,no i mozna podniesc zagłówek dla starszej dzidzi ktora chce ogladac swiat.
Raczka skórkowa, ladnie obszyta.Tak samo podnózek i pałąk dla malucha w spacerówce wiec bedzie mozna łatwo czyscić.
No i świetnie sie prezentuje :) Nie chce sie zabardzo rozpisywac, zobaczymy jak bedzie od lutego narazie jestem w 100
% zadowolona z zakupu.
a jaki kolor, bo ja dziś ogladałam bez z kawa z melkiem i sie zakochałam choc koszt wózka to 1600 bez fotelika, ale jest super
nie klupie bo za drogi i nie bede naciagac rodzicow, a fotelik to 500 zł
na allegro sa te wozki z fotwelikiem za 1600 ale winnych kolorach, mozesz dac link gdzie kupilas??

beti, grander TUTEK ładny ale patrz na stelarz, mi sie podobał czarny, ale gondola mała :) z fotelikiem 1550 zł u nas w sklepie producenta
 
Krisowa-Jak ja pytałam sie w sklepie w Zabrzu o ktorym wspominalam to koszt wozka:gondola, spacerowka + fotelik to 1350 bez fotelika o ile dobrze pamietam to 1200, wiec u Ciebie cos drogo:szok:a na allegro producent komplet sprzedaje za 1650zł.
Znalazłam sklep http://www.wozkiwielofunkcyjne.com/tako-laret-grey-08-p-132.html mają tam ten kolor beżowy z szarym i cena 1550 z fotelikiem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A możecie napisać dokładnie na co zwracać uwagę przy zakupie wózka dla dziecka tzn. kółka, te stelaże itd. Wiele z Was już ma dzieci więc wie coś więcej, bo ja to patrzę jedynie na wygląd póki co... no i cenę...
 
Do góry