reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

Vanilia to jest nas już trzy :)
Byłam wczoraj w okolicy tego sklepu z wózkami na solidarności i nie mają stacjonarnie tego wózka tylko w swoim sklepie intenetowym...
Dee jak będziesz jechać na ursynów to może lepiej najpierw zadzwoń tam...
 
reklama
*Vanilia* :D bardzo mi miło :D będzie oblężenie Mikado w Polsce (jeszcze żadnego nie spotkałam na żywo)

Karola2 najpierw zadzwonie :D ale to zapewne we wrześniu zaczniemy myśleć o oglądaniu ;)
 
Munie - ja mam mutsy 4ridera i polecam. Łatwy w manewrach, lekki, składa się jedną ręką. Jedyne co bym zmieniła to koła. Mam piankowe, bo zależało mi na jak największej lekkości (stelaż z gondolką waży zdaje się 10 czy 11 kg). No i trochę za słabo amortyzują. Być może skuszę się na wymianę na pompowane.
 
My może wybierzemy się do tego sklepu na Ursynowie. Mam autobus niedaleko, który zatrzymuje się blisko tego sklepu, a to tylko parę przystanków od nas z domu. A wybierzemy się jak Mojego namówię ;-)
 
geniusia to ja czekam na relację jak było :) ja mieszkam po drugiej stronie warszawy więc nie wiem czy jechać będę... ale byłam na solidarności i same xlandery, musty i chicco w większości więc słabo bo chciałam więcej obejrzeć... tego co Dee upatrzyła nie było :( jak zobaczysz tam wózek mikado to pisz :p
 
reklama
hej dziewczyny, pozwólcie że się wtrącę :) jestem lutówką, ale z tego roku i dokładnie rok temu też rozmyślałam powoli o wózku :) mój wybór padł na <nie proponowanego przez Was> Tako Jumper'a X. Powiem wam że wózek ogólnie super, prowadzi się bardzo delikatnie, amorki ma super, płynnie i gładko jeździ. Jak by któraś z was o nim pomyślała to polecam. Ja wady znalazłam tylko dwie, ale w sumie dla nie których mogą być znaczące - dość wąska gondola i wózek po złożeniu zajmuje dość sporo miejsca ;-/ niemniej jednak polecam :)
 
Do góry