reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

reklama
Dee - śliczny wózeczek ;) hehe przynajmniej łatwo Was rozpoznać będzie na ulicy :p

A my mamy 2 wózki ;)
- jeden co kupiłam, 2w1
DSC02683.jpg
- drugi dostałam od koleżanki, CHICCO powinien być 3w1, ale kumpela zostawiła sobie fotelik sam. - na szczęście mój też pasuje na stelaż ;) //ten ma kółka zjechane, jest po 2 dzieci//
DSC02655.jpg
 
Ostatnia edycja:
mutsy, mutsy mutsy i jeszcze raz mutsy! ja kupilam i jestem zadowolona. mam transporter w kolorze fioletowym. jest lekki, miejsce na zakupy ma niesamowita pojemnosc- sama sie zdziwilam, ze juz nie musze ciagac meza z samochodem, latwo sie prowadzi, zwrotnosc niesamowita, nic nie trzeba pompowac i szybko sklada sei do samochodu... nie wiem czy sa wozki ktore zajmuja mniej miejsca, ale po przetestowaniu boogabu, joolz, stoke, mutsy4rider, quinny, kolestra,maxi cosi mura4- ten okazal sie nie tylko najpraktyczniejszy ale i w mieare dostepnej cenie- udalo mi sie kupic wozek z gondola i spacerowka (niestety cena w euro- 350), z darmowym spiworem do spacerowki, folia przeciwdeszczowa, fotelikiem maxi cosi i torba podrozna!
jest jednak maly zonk, nie wiem czy to kwestia tego jak byla ubrana moja niunka, ale dzisiaj na spacerze zauwazylam, ze gondola wydaje sie troche przymala... hmmm, nie bylo tego tydzien temu... mam nadzieje, ze nie, bo mala nie skonczyla jeszcze 3mcy wiec siedziec w spacerowce jeszcze nie moze...

nnn 001.jpgP1020794.jpgP1020804.jpg
 
Ostatnia edycja:
:) wybralysmy dobry wozek :) blair_90 a jak u ciebie wyglada sprawa z ta gondola? widze ze twoja mala jest starsza od mojej o 1,5 miesiaca, wiec moze ty mnie wspomozesz na duchu, ze to bylo tylko takie wrazenie iz robi sie mala?
 
powoli zaczynam rozglądać się za lekką spacerówką, ale jest taki wybór, że naprawdę już nic nie wiem :shocked2:
 
ależ opinii!!!
a czy ktoś aktualnie zastanawia się nad wózkami Mikado??
ja mam maly kłopot... nie mam pojęcia czym różni się wersja Aston od Boston....
a niebawem będziemy kupować....:wściekła/y:
 
Sprite - ja kupilam Jane Nomad. Jesli o lekkosc Ci chodzi to jest leciutki, bo caly wozek wazy ponad 8 kg, sam stelaz 6,5, a jest to wozek sporawy, z dosc duzymi kolkami. Al zlozony nie zajmuje za duzo miejsca.
 
reklama
trina79, właśnie się nad nim zastanawiałam, ale jeszcze nie miałam okazji przetestować w sklepie. póki co przymierzyliśmy się do maclarena xlr. młodemu dobrze się siedziało ;-). musimy podjechać do jakiegoś wózkowego i zobaczyć więcej modeli. dzięki za odp. ;-)
 
Do góry