reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

ja cały czas was podgladam i wypisuje skrupulatnie na karteczce co polecacie, potem przejrze wszytkie w necie, potem te najlepsze na zywo i cos wybiore:-)
 
reklama
Ja mimo, że zdecydowałam się już na konkretny wózek dzisiaj doszłam do wniosku, że wózki tańsze od dróższych nie róznią się w dużym stopniu funkcjonalnością, różnica jest tylko w materiałach i jakości wykonania.

Tak jak wcześniej pisałam najlepiej iść do sklepu gdzie mają szeroki asortyment i na żywo porównywać między sobą wózki:-)
 
Ja mimo, że zdecydowałam się już na konkretny wózek dzisiaj doszłam do wniosku, że wózki tańsze od dróższych nie róznią się w dużym stopniu funkcjonalnością, różnica jest tylko w materiałach i jakości wykonania.

Tak jak wcześniej pisałam najlepiej iść do sklepu gdzie mają szeroki asortyment i na żywo porównywać między sobą wózki:-)

Co moze być dość istotnym kryterium w kwestii bezpieczeństwa naszego malucha ;).

Dlamnei wozek i łóżeczko a bardziej materacyk to ostania rzecz na jakiej bym oszczędzała.
 
To prawda, dlatego ja wybrałam wózek z ramą ze stopu aluminiowego, stalowe w tańszych wózkach rdzewieją i niestety potrafią pękać, podobnie koła stalowe... wszystko też zależy od funduszy jakimi dysponujemy.
 
To prawda, dlatego ja wybrałam wózek z ramą ze stopu aluminiowego, stalowe w tańszych wózkach rdzewieją i niestety potrafią pękać, podobnie koła stalowe... wszystko też zależy od funduszy jakimi dysponujemy.

No i są lżejsze co znacznie przekłada sie an nasze zdrowie :) Sa wózki co same w sobie potrafią ważyć 20 kg, dołożyć jeszcze tego ciężar dzieciaka , zakupów i powodzenia ..
 
zgadzam się z Wami więc dlaczego nie kupić dobrego wózka używanego, którego cena i tak bedzie niższa niż jakiejś nowej tandety... ja zmierzam tak zrobić i to moja rada dla tych mniej zamożnych...
 
tynka27- to tez jest dobra opcja, zwlaszcza ze te drozsze sa ledwo co najczesciej zniszczone, a powloczki mozna wyprac i wygladaja jak nowe:)
 
ja tez do majetnych nie naleze, ale stwierdziłam ze na wózku oszczedzac nie bede i kupie taki zeby mi (tzn. malenstwu) troszke posłuzył. Napewno bedzie nowy. Oszczedze za to na innych "bajerach". Łózeczko tez kupuje uzywane, materacyk tylko nowy dokupie.
 
reklama
Do góry