reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

Wózki zaczęłam oglądać w momencie jak zaczęliśmy planować ciążę. Podoba mi się wózek firmy kaps3 model jazz, wózek mimo że na ramie stalowej jest lekki, zwrotny, na amortyzatorach. Wszystkie części wózka można odpiąć, zdjąć i wyprać.
Dla dziewczyn z okolic Poznania polecam hurtownię w Komornikach PPHU Maret Marian Trybuś, ul. Słoneczna 11, 62-052 Komorniki - Wózki dziecięce, odzież niemowlęca, chodziki, łóżeczka . Swego czasu kupowałam tam wózek do Gosiaka, mają duży wybór od najtańszych wózków po te wypasione, plus foteliki samochodowe, łóżeczka, materacyki, pościele itp.
 
reklama
u mnie problem z wyborem wozka odpada bo bede miec po starszym synku x-landera xa
jak sie drugie urodzi to syn bedzie mial 2,5 wiec albo kupie taka specjalna dostawke albo bedzie na piechote za raczke z nami chodzil :)
 
ja też mam xlandera tylko xt czyli trójkołowca... poradziłam mi przyjaciólka która go ma i akurat trafił się używany bo nowy w takim zestawie jak mam ze wszystkimi dodatkami kosztuje ok.2000zł ja jestem zagranica wiec przesylke bym musiala doliczyc. A tak mam wszystko za 1100zł spacerówka,gondola,fotelik wpinany również do stelaża i śpiworki do spacerówki i gondoli(w zime na pewno sie przyda),2 pokrowce przeciwdeszczowe, parasolke i torbe do gondoli. Wszystko w naprawde dobrym stanie.
 
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: MURA 4 (zestaw 3w1) 2011 wózek spacerowy + gondola + fotelik Maxi Cosi CITI

ja pochwalę się swoim wyborem:) akurat sam wózek będziemy kupować w salonie firmowym na miejscu, żeby serwis był blisko, no i obiecali nam rabacik:) teraz cieszę się że już wiemy co kupimy, bo znowu muszę leżeć i nie wiem, czy kiedyś jeszcze będzie taki dzień, że będę mogła pobiegać po sklepach i próbować różne modele...

Jaki kolor wózka jest najlepszy? czarny smutny.. czerwone wózki są podobno brzydkie.. chociaż osobiście w czerwonych nie widzę nic złego.
 
Munie ładnie sie prezentuje ten twój wózek:-) co do kolorów napewno jestem PRZECIW rózowym i niebieskim wózkom. Mnie czerwone sie nie podobaja- chociaz lubie ten kolor to wydaje mi sie taki "kurewski";-) Ja jeszcze nie wiem jaki kolor wybiore (bo nawet jeszcze modelu nie wybrałam) ale napewno beda to kolory: beź, ciemna zielen, stonowany fiolet, braz... któras z dziewczyn wrzucała taki mix kolorów, cos w tym stylu (kolor i model wybrany przypadkiem:-)) http://www.swiatwozkow.pl/tako-jumper-x-gleboko-spacerowy-kolor-ck05-1szt-p-4368.html
takie zestawy kolorów i wzorów tez wygladaja ciekawie:-)
 
A ja własnie jedyne jakie ogladam wozki to czerwono czarne/granatowe

i wiem ze na 98% taki bedziemy miec :-)

wiec mysle ze to zalezy po prostu od ulubionej kolorystyki przyszlej mamy :-D
 
Poświęciłam wczoraj kilka godzin na wózki, wiem już jaka waga jest odpowiednia, jaki wózek mniej więcej chcę, nie chciałabym nowego. Widziałam u znajomej wózek z Allegro używany w bardzo dobrym stanie, przegladam oferty:

Maxi Cosi
Chicco
Graco
gtx espiro(koleżanka ma, prowadziłam dziecko i wózek bardzo fajny)
 
Taaa kolor wózka też ciągle o tym mysle:) chociaz jeszcze sie nawet ostatecznie nie zdecydowałam na model ani firme:) Z tych bardziej nowoczesnych modeli najbardziej podobają mi się te czarne, grafitowe ciemnoszare...i w cale nie wydają mi się smutne...tylko martwie sie jak to bedzie latem, jak buda bedzie taka ciemna pewnie bedzie maleństwu przygrzewać....podobają mi sie tez zielone z tych ciemniejszych ale to juz tak chyba bardziej dla chłopca...Z klasycznych granatowe brązowe bezowe...dobrze ze mamy w czym wybierać...
Co do wózka to teraz aktualnie po głowie krążą mi dwa nieprzerwanie roan marita (klasyczny) no i od jakiegos czasu xlander XA sporo ich ostatnio widzialam na zywo...w wersji z gondola i z spacerówką z malutkim dzieckiem i juz z takim większym wydaja sie być bardzo wygodne zarówno dla pchajacego jak i pasażera:) na początku nie brałam tego wózka pod uwagę w ogóle a teraz proszę....na decyzję mamy jeszcze troche czasu...ale juz w połowie października chciałabym juz sie nie zastanawiac jaki..w listopadzie planujemy zakup:)
 
reklama
Do góry