reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

Ja potrzebuję podwójny wózeczek, mam ciocię w Anglii która cały czas poluje mi na pewien model na e-bay. Nowy kosztuje ponad 600funtów, więc polujemy na używany w dobrym stanie.
 
reklama
My planujemy kupić X-landera. U wielu znajomych się sprawdził, więc nie będziemy kombinować. Cena nowego nie należy do najniższych, dlatego raczej kupimy używany. Na szczęście na allegro jest sporo fajnych ofert :-)
 
moim zdaniem kola przednie obrotowe to podstawa, zwłaszcza jak sie mieszka w miescie i gdziekolwiek sie nie idzie (ryneczek, sklep, nawet na chodniku czasem jest ciasno) trzeba manewrować, ja w sklepie próbowałam obu wózków i niestety dla mnie na sztywnych kołach jest zbyt ciezki w prowadzeniu.
 
Ja dzisiaj obejrzałam sobie parę wózeczków i mam takie małe refleksje: tako jumper- solidny, ładny, ale to naprawdę waga ciężka...Espiro Vector pro, zachwalany przez panią sprzedawczynię, baaardzo lekki i bardzo zwrotny, fajnie się prowadził, ale nie wiem, czy wytrzymałby długo na naszych polskich chodnikach. Reasumując, dalej nic nie wiem, oprócz tego, że najbardziej podobają mi się czerwone i czarne. Pozdrowionka :)
 
reklama
a mi znowu sie odmieniło i xlander juz mi sie jednak tak nie podoba i znowu godzinami gapie sie w necie na wózki Roan Marita... Krisowa ten Dorjan jest bardzo fajny - podoba mi sie ten beżowy... musze o nich wiecej pocytac:)
 
Do góry