reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka typy Bebetto bresso premium Class, Tito Premium Class, Muuvo Quick 2.0

Beksa_91

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Październik 2020
Postów
85
Hej dziewczyny 😊 co prawda do porodu jeszcze kawał czasu ale już rozglądam się za wózkiem. Modele nad którymi się zastanawi to Bebetto bresso premium Class, Tito Premium Class oraz Muuvo Quick 2.0. nie ukrywam że faworytem pod względem wizualnym jest Bresso 🥰 Stella ale juz nie jestem taka pewna gdyż spotkałam się z opinią że pękła rama , że stelaż miedziany zrobił się srebrny, że spacerówka kiepska itp. nie wiem tylko z którego roku modele do których były takie opinie. Czy ktoś posiada Bresso Premium Class z roku 2020 i jest w stanie coś o nim powiedzieć ? To samo się tyczy pozostałych dwóch modeli ? Ktoś korzysta i będzie w stanie się wypowiedzieć ? Chodzi mi o modele z 2020 roku 😊 będę wdzięczna za opinie, porady inne propozycje oraz zdjęcia 😊 miłej niedzieli
 
reklama
Rozwiązanie
My mamy muuvo quick 2.0 i z czystym sumieniem mogę Ci go polecić. Użytkujemy go już 2 miesiące. Lekki, bardzo zwrotny. Mieszkamy w bloku, więc waga była dla mnie bardzo ważna- mimo że to parter, ale do pokonania jest kilka schodków. Do mikroskopijnego bagażnika w moim aucie też się stelaż spokojnie mieści- to też w tym wózku przeważało na plus. Szybko składa się w nim stelaż, z rozkaldwniem też nie ma problemu, zrobisz to jedną ręką.
Dobre jest też to, że nie trzeba go będzie wymieniać jak dziecko podrośnie, bo większość tych wózków z tego co zauważyłam jest robiona dla gondoli. Spacerówka nie będzie w nim ciężka.
Wybór wózka to też zależy od tego w jaki teren go potrzebujesz. My mieszkamy w mieście, wszędzie kostka, nie ma wysokich...
My mamy muuvo quick 2.0 i z czystym sumieniem mogę Ci go polecić. Użytkujemy go już 2 miesiące. Lekki, bardzo zwrotny. Mieszkamy w bloku, więc waga była dla mnie bardzo ważna- mimo że to parter, ale do pokonania jest kilka schodków. Do mikroskopijnego bagażnika w moim aucie też się stelaż spokojnie mieści- to też w tym wózku przeważało na plus. Szybko składa się w nim stelaż, z rozkaldwniem też nie ma problemu, zrobisz to jedną ręką.
Dobre jest też to, że nie trzeba go będzie wymieniać jak dziecko podrośnie, bo większość tych wózków z tego co zauważyłam jest robiona dla gondoli. Spacerówka nie będzie w nim ciężka.
Wybór wózka to też zależy od tego w jaki teren go potrzebujesz. My mieszkamy w mieście, wszędzie kostka, nie ma wysokich krawężników więc na takie tereny jak najbardziej się on sprawdza. W terenie nie wiem jak jest, jeszcze nie próbowaliśmy.
Także wózek warty zakupienia[emoji4]
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry