reklama

Wybór wózka

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez Martya, 9 Luty 2016.

1. Martya

Martya Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, czy ktoś posiada wózek Wiejar Rider i może coś o nim powiedzieć? Praktycznie nie ma o nim opinii, a wpadł mi w oko gdy przeglądałam wózki na allegro.

2. Martya

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. doris82

doris82 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Koleżanka posiada. Wyglada ładnie na żywo dość lekki no i spacerówka rozkłada się prawie na płasko ona jest zadowolona, tylko mocowanie fotelika, gondoli dość kiepskie ,ja mam 3tec ABC design i tu jest dużo lepsze.Ale ogólnie wózek ładny

5. Martya

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dlaczego kiepskie? Ciężko zamocować gondole czy chodzi o coś innego?

6. Igorowelove

Igorowelove

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo ladny, wizualnie :D bo podobaja mi sie wozki z bialymi stelazami, ale my raczej skusimy sie na quinny moodd, oczywiscie z bialym stelazem :) wozki quinny maja dobre opinie i chyba dlatego taki wybor + dozywotnia gwarancja duzym plusem

7. Martya

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie ostatecznie wybraliśmy Bebetto Torino ;) A quinny dla mnie to paskudztwo za kupę kasy... Zupełnie nie rozumiem fenomenu tych wózków.

8. Igorowelove

Igorowelove

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    za kupe kasy? nie koniecznie ;) my upatrzelismy uzywke na olx, za niska cene a w stanie idealnym, wiec to kolejny dowod na to, że quinny ma dobre w,ózki :) paskudztwo? o gustach sie nie dyskutuje ;) ja lubie desing tych wozkow :)

9. mala_ania

mala_ania Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Tez uwazam, ze Quinny ma swietny design :) A cena- hm, dobra jakosc swoje kosztuje, ale nie uwazam, zeby ceny tych wozkow byly jakies przesadzone..

10. reklama
  11. wntl

wntl

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Wózka nie polecam bardzo szybko odpadło koło.
    Nie dość że jest drogi to jeszcze z producentem były problemy żeby szybko naprawić.
    Zostałam oszukana bo część do mojego wózka miała zostać wysłana kurierem, jednak oszczędzają jak mogą i została wysłana zwykłym listem ekonomicznym. Na wyjazd zagraniczny zostałam bez wózka. Choć bardzo prosiłam żeby ta część szybko do mnie trafiła bo wyjeżdżamy na wakacje. Nie polecam tego producenta

Poleć forum