reklama

Wybór wózka

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez Martya, 9 Luty 2016.

1. Martya

Martya Fanka BB :)

Witam, czy ktoś posiada wózek Wiejar Rider i może coś o nim powiedzieć? Praktycznie nie ma o nim opinii, a wpadł mi w oko gdy przeglądałam wózki na allegro.

2. Martya

3. reklama
  4. doris82

doris82 Fanka BB :)

Koleżanka posiada. Wyglada ładnie na żywo dość lekki no i spacerówka rozkłada się prawie na płasko ona jest zadowolona, tylko mocowanie fotelika, gondoli dość kiepskie ,ja mam 3tec ABC design i tu jest dużo lepsze.Ale ogólnie wózek ładny

5. Martya

Dlaczego kiepskie? Ciężko zamocować gondole czy chodzi o coś innego?

6. Igorowelove

Igorowelove Zaciekawiona BB

Bardzo ladny, wizualnie :D bo podobaja mi sie wozki z bialymi stelazami, ale my raczej skusimy sie na quinny moodd, oczywiscie z bialym stelazem :) wozki quinny maja dobre opinie i chyba dlatego taki wybor + dozywotnia gwarancja duzym plusem

7. Martya

U mnie ostatecznie wybraliśmy Bebetto Torino ;) A quinny dla mnie to paskudztwo za kupę kasy... Zupełnie nie rozumiem fenomenu tych wózków.

8. Igorowelove

Igorowelove Zaciekawiona BB

za kupe kasy? nie koniecznie ;) my upatrzelismy uzywke na olx, za niska cene a w stanie idealnym, wiec to kolejny dowod na to, że quinny ma dobre w,ózki :) paskudztwo? o gustach sie nie dyskutuje ;) ja lubie desing tych wozkow :)

9. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

Tez uwazam, ze Quinny ma swietny design :) A cena- hm, dobra jakosc swoje kosztuje, ale nie uwazam, zeby ceny tych wozkow byly jakies przesadzone..

10. reklama

Poleć forum