reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybory

Na Dodatkowego Moderatora wybieram;


  • Wszystkich głosujących
    27
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nawet jak się nie odzywałam, to przynajmniej raz w tygodniu zaglądałam, żeby zobaczyć co u Was ;-)
Z moich obserwacji: często jest tak, że Dziunka wywołuje problemy albo się sprzecza niepotrzebnie. Nie chcę kłótni. To, kto zostanie modem jest dla mnie obojętne. Dla mnie osobiście moderowanie Kam się podoba. Mimo, że Klaudzia robiła błędy to wypomina sie je Kamci (ani do jednej ani do drugiej nic nie mam - obie lubię). Mogę służyć pomocą (choć nie wiem jak to ma wyglądać). Poza tym niekoniecznie jest po 2 modów: na wątku białostockim (posiadających około 7 tematów) jest trzech modów :-D
ja tez nie zgadzam sie chyba ze chodzi o gluten HHAHAHAHAH :p nie no żartuje :)
 
Natalunia czy to aby napewno o Dziunkę chodzi ?????
Jak dla mnie to najlepsza kandydatka na moderatora bo to wyjątkowo empatyczna osoba !!!!!
 
Heh, myslalam, ze to dyskusja o przyszlym prezydencie i pomyslalam: kurde, to forum schodzi na psy, hehe. Ale zajrzalam ciekawsko i jednak nie:)
Jak dla mnie to moze byc 2 mod. a dobre kandydatki to Dziunka i Kasiula, bo najczesciej sie udzielaja i wiedza baby, co pisza:)
 
Odnosiłam wrażenie, że po prostu za ostro "najeżdżała" na dziewczyny, które miały inne zdanie niż ona (np na mnie jak napisałam, że Zu interesuje się TV jak zu miała może 3-4 miesiące). W szczególności o to mi chodziło.
 
Heh, myslalam, ze to dyskusja o przyszlym prezydencie i pomyslalam: kurde, to forum schodzi na psy, hehe. Ale zajrzalam ciekawsko i jednak nie:)
Jak dla mnie to moze byc 2 mod. a dobre kandydatki to Dziunka i Kasiula, bo najczesciej sie udzielaja i wiedza baby, co pisza:)
Hihi - takie miało być nawiązanie - a propos tematu :-p
No ale wiesz - u nas jak na prezydenckich - w sondzie możesz zagłosować na jedną tylko :tak:
 
NAJEŻDŻAŁAM ? :szok: znajdź ten post z moim najazdem:tak: nie pamiętam ale pewnie zwróciłam uwagę że tak małe dzieci przed tv siedzieć nie powinny (czy na tym nie polega forum?na dyskusjach?). To tak jak Ty uważasz że źle robimy szczepiąc dzieci, ale nikt Ci tego za złe nie ma.

Powiedz, co Tobą powoduje? Nie pamiętam żebym Ci na odcisk nadepnęła, wpadasz tu po dłuuugim czasie i się mnie czepiasz.
 
NAJEŻDŻAŁAM ? :szok: znajdź ten post z moim najazdem:tak: nie pamiętam ale pewnie zwróciłam uwagę że tak małe dzieci przed tv siedzieć nie powinny (czy na tym nie polega forum?na dyskusjach?). To tak jak Ty uważasz że źle robimy szczepiąc dzieci, ale nikt Ci tego za złe nie ma.

Powiedz, co Tobą powoduje? Nie pamiętam żebym Ci na odcisk nadepnęła, wpadasz tu po dłuuugim czasie i się mnie czepiasz.

Nie czepiam się. Raz napisałam to co zauważyłam i tyle. Znajdę. W najbliższym czasie. Ja nie krytykuję nikogo kto szczepi. Ja podjęłam taką decyzję a inni taką. 3-4 miesieczne dzieci nie sadza się przed tv. Moja zwróciła uwagę na tv ale nigdy nie posadziłam jej żeby oglądała cokolwiek. Owszem, na tym polega forum - na dyskusjach, między innymi takich jak ta.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry