reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybory

Na Dodatkowego Moderatora wybieram;


  • Wszystkich głosujących
    27
  • Ankieta zamknięta .
No wiesz - wizualnie dużo nie zdziałamy, bo "wzór" narzuca z góry bb - no chyba, że o czyms nie wiem :sorry:

Lepiej napisz jaką Ty masz wizję:tak:
 
reklama
hahaha kampanie Cleo prowadzi :D ja mam dwa pomysły co mozna zrobic

  • zamkniety wątek ze zdjeciami - kilka razy byla dyskusja na ten temat ze "boimy" sie wstawiac fotek naszych pociech na forum ;] poszperałam, pochodzilm, poobserwowałam i da sie ...
  • nasze szczęście w dniu urodzenia i po pół roku ... - na Liście rozpakowanych na górze mozna zrobic takie cos ze w ładnej oprawie fotki wstawić i bedziemy widziec jaka roznica jest w ciagu pół roku :)
  • ...
ja apeluje o moderowanie z dziunka :cool2:
 
Hihi - takie miało być nawiązanie - a propos tematu :-p
No ale wiesz - u nas jak na prezydenckich - w sondzie możesz zagłosować na jedną tylko :tak:

No to niech bedzie trzech modow, jesli to mozliwe, jak czasem jedna bedzie zajeta, czy na wyjezdzie to zawsze zostana dwie, a jak jakis konflikt to moga sie przeglosowac:) jesli obie chca, i dziunka i Kasia to niech beda obie. Wazne jest, ze obie nie sa klotliwe i sa stalymi bywalczyniami na forum, kojarza tez wiekszosc z nas, nie tylko osoby, ktore sie najwiecej udzielaja.

hahaha kampanie Cleo prowadzi :D ja mam dwa pomysły co mozna zrobic


  • zamkniety wątek ze zdjeciami - kilka razy byla dyskusja na ten temat ze "boimy" sie wstawiac fotek naszych pociech na forum ;] poszperałam, pochodzilm, poobserwowałam i da sie ...
  • nasze szczęście w dniu urodzenia i po pół roku ... - na Liście rozpakowanych na górze mozna zrobic takie cos ze w ładnej oprawie fotki wstawić i bedziemy widziec jaka roznica jest w ciagu pół roku :)
  • ...

ja apeluje o moderowanie z dziunka :cool2:

Jestem za zamknieciem watku ze zdjeciami jak najbardziej. No i za waszym wspolnym moderowaniem:)
 
JAk dla mnie to 3 modów to za duzo....ale TO MOJE ZDANIE...
nadal jestem zagłosowaniem na Kasię - bo ma kupę fajnych pomysłów...a łączyć tematy itp każdy mod potrafi,chodzi mi o wniesienie czegoś od siebie :-) czegoś nowego ,co by Nam wszystkim się podobało :-)
KAsia ciut pomysłów zdradziła,najlepsze trzyma na potem ;-)
 
reklama
nie wiem w sumie skąd to pytanie, nie pisałam nic dopiero na forum 2 dni....:szok:
a tu już że odeszłam....:sorry:

mi to w sumie jedno czy będziemy we 2 czy 3 chociaż myślę że 2 wystarczą..
ale jeśli dziunka też chcesz być to nie ma problemu:tak: można spytać admina
 
Do góry