reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybory

Na Dodatkowego Moderatora wybieram;


  • Wszystkich głosujących
    27
  • Ankieta zamknięta .
reklama
sonda ma wyłonić 1 osobę przecież na DODATKOWEGO MODERATORA ,nie było mowy o usunięciu KAmci przecież,chyba że komuś się jej moderowanie nie podoba zrobcie sondę jawną czy chcecie KAm i już a nie jakieś podchody i cudowanie.
Kasia jest zdecydowana że chce być ,Dziunka a Ty??Bo jak nie chcesz to zakonczmy głosowanie i już.To gadanie sranie w banie nie ma sensu( sorki)
 
cleo dobrze napisane;-)

a co do wątku zamknietego związanego ze zdjęciami, już pisałam w tej sprawie do adminki ze 3 tyg temu, ale jeszcze nie sporządziłam listy wszystkich listopadówek , (a musze dać wszystkie dokładnie nicki) więc jeszcze wątku nie ma...
ale jest już zatwierdfzony i powstanie napewno, nie ma się o co martwić
 
Moje oficjalne stanowisko

Ponieważ jedne chcą to, drugie chcą tamto,
ciągle coś komuś nie pasuje (mi też oczywiście),
nie dogodzisz nikomu:
Mi się już nie chce brać w tym wszystkim udziału.
Odechciewa mi się bb.
Tęsknię za czasami gdy wchodziłam na bb pogadać, pochwalić się, posprzeczać, ale tak "zdrowo".
Jest coraz gorzej, kłócimy się niewiadomo o co, wszystko zaszło za daleko, a można było wyjść z klasą. Nie ukrywam że ja też swoje powiedziałam oczywiście.
Trochę traktujemy to wszystko za osobiście.
Warto się nad sobą zastanowić.

Ja własnie to zrobiłam. Odpuszczę sobie forum - w sensie ingerowanie i wtrącanie się w to co próbujecie z nim zrobić.
Poczekam na efekt końcowy i wtedy zdecyduję czy tu zostanę czy jednak nie bo forma mi nie odpowiada.

Od tej chwili nie odzywam się na temat technicznego punktu widzenia forum.


A więc powodzenia laseczki:tak::-)

I mam nadzieję że będzie po mojemu:crazy: żart ;-):-D
 
Dziunka nie gadaj głupot! Ja Ci forum opuszcze! Jak się stąd wyniesiesz to ja cię do domu nie wpuszczę!
 
reklama
Do góry