reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybory

Kto powinie zostac drugim modem?


  • Wszystkich głosujących
    16
  • Ankieta zamknięta .
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

kilolek

podwójna listopadowa mama
Dołączył(a)
24 Marzec 2007
Postów
11 197
Poniewaz Mama_i_Marcel ma zaprzątnieta głowę ja zakładam sondę na nowego moda.
Chętni i zgłoszeni to: anawawka, Lotka81 i polaa
Głosujemy jeden raz, sonda powisi tydzień.

Edit:
hmmmm ankietę mi wcieło grrr
chwila cierpliwości...

edit2: udało się
kolejność jest alfabetyczna, a wyniki jawne ;) do dzieła :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kilolek ale ja pisalam, ze nie chce :( czuje, ze sobie nie poradze...
i ze sie nie nadaje :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
ooo a to przepraszam, takie niki dostałam od Mama_i_Marcel do wystawienia w sonde, bo sama szczerze mówiąc nie pamiętałam. To moze ja kogos pominęłam w takim razie
 
nie ma za co ;-) spoko :)
Bylo cos tam o mnie wspomniane ale ja naprawde nie chce
 
O kurcze polaa to sorka ;/ ktoś Cie proponował a Ty pisałas cos w stylu "Dzieki ale nie wiem czy dam rade" :) nie bylo kategoryczne nie :) :D No nic to głosujemy na lotke lub anawawka. Ja głosowałam na lotke bo sama sie zgłosiła na moda. Moje dziecko jeszcze nie spi super co? :/
 
Mama nie ma problemu ;)
chyba pisalam, ze dzieki ze mnie o mnie pomyslalas (do AniSm) ale ja nie chce :)
ale nie dam sobie glowy obciąć:-D zreszta niewazne:tak:
 
Mama to ja pisałam, że nie wiem czy sobie dam radę ;-) , bo szczerze mówiąc nie byłam nigdy modem.
 
aha no widzisz - skleroza nie boli :D jakby co dasz rade. Ja tez nigdy nie bylam i jakos sie co niektórych rzeczy juz naumiałam pomału. Nie taki diabeł straszny...
 
reklama
no a na kogo ja mam zagłosować? Lotka się zgłosiła wiec chce :) a Ty ana? Mi jest to obojętne, bardziej chcialabym zagłosowac na osobę bardzo chętną :) i co ja mam bidna zrobic ;(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry