reklama

Wychowanie czyli sposoby na małe łobuzki :)

vici

mama Victor´a & Raphael`a
Miasto
Austria-Leoben
Rozwiązania
0
Dzieki Idzia za otuche...tylko on i tak zamknal mi laptopa.Maly zamyka tylko mi,tylko ja nie moge na necie siedzec a tate wygania do niego :confused:

reklama

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
vici to trzeba go przekonac ze nie jest tak jak on mysli - ze ty tez mozesz robic co chcesz ... :)

Asiun

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Od kilku dni Inguch jest znowu okropny ale dziś wieczorem przeszła samą siebie. No i chyba jest to jej odreagowanie wyjazdu. Bo innego wytłumaczenia nie potrafię wymyślić:no: Będę ją jutro obserwować bo już naprawdę zgłupiałam:baffled:
Taki nam cyrk odstawiła wieczorem jak nie ona:baffled:

vici

mama Victor´a & Raphael`a
Miasto
Austria-Leoben
Rozwiązania
0
No w miare niedawno Victor wpadl na pomysl(jakos to w koncu do niego dotarlo) ze jak jedno z nas czegos mu zabroni czy nie da a jestesmy osobno i nie wiemy o tym to idzie na beszczelnego do tej drugiej osoby i dostaje co chce.Oczywiscie nie zawsze ale przwaznie konczy sie tym co on chce.Teraz zanim maly cos dostanie to pytamy siebie nawzajem tak dla pewnosci...Robil tak juz z babciami i nami ale na nas tego jeszce nie probowal i dopiero niedawno zaczol...

maarta100

Szczęśliwa mamusia
Rozwiązania
0
Dzieci są bardzo sprytne, wszystko wykorzystają… Antek np. niegdy wczesniej tego nie robił a ostatnio zaczął się skarżyć jak cos mu się nie spodoba.;-)

Asiun

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No w miare niedawno Victor wpadl na pomysl(jakos to w koncu do niego dotarlo) ze jak jedno z nas czegos mu zabroni czy nie da a jestesmy osobno i nie wiemy o tym to idzie na beszczelnego do tej drugiej osoby i dostaje co chce.

No te dzieci są paskudne ;-) Inguch też tak robi.
Kiedyś Jacek słyszał, że czegoś jej nie pozwalam, a ona poszła po to samo do niego. Zapytał ją, dlaczego go o to prosi, skoro ja jej zabroniłam. To ona bezczelnie:
- Asia mi nie pozwoliła ale Ty możesz mi pozwolić pseciez.
:baffled::baffled:

A w ogóle to bardzo mi się podoba podejście Magdy do wychowania u dziadków - może ja też kiedyś do tego dorosnę ;-)

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
tak - podejscie Magdy jest super ... ja nie pozwalam na taki luz ... no chyba ze mnie nie ma ale wtedy i tak nie moge zareagowac ...
ale prawda jest tez taka ze nie mam takiego problemu z dziadkami ... oczywiscie ze rozpieszczaja ale w normie :)

reklama

beacia124

Zaciekawiona BB
Miasto
Legnica, Manger-Norwegia
Rozwiązania
0
Witam!
Widzę że dawno tu nikt nie zaglądał!

Zawsze miałam problem z dziadkiem mojego synka i przez zachowanie teścia mój mały zobaczył że może wszystko co chce robić... Jak Sebek coś nabroił zawsze się go upominało i za karę do kąta póki się nie uspokoi ale dziadek zawsze jak widzi że Sebek broi śmieje się i dziwić się że dzziecko się nikogo nie słucha...:wściekła/y:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019