reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowanie czyli sposoby na małe łobuzki :)

reklama
I ja też się trochę martwię, co będzie z tym drugim:szok: .
Ingucha niby grzeczna i spokojna ale tylko wtedy, jak wszystko idzie po jej myśli:baffled: . Bo jak nie to rogaty byk z niej wychodzi. A ja tak chciałam, żeby był baranek:-D . Baranki takie łagodne i milutkie:-) .
 
A ja sobie wydrukowałam - był z tego powodu mały korek do drukarki w firmie ale przecież są rzeczy ważne i ważniejsze:-) :-) :-) .

I od razu sprawdziłam i wyszło mi, że moje dziecko to pomieszanie aniołka ze średniaczkiem ale zachowania żywczya też jej się zdarzają:tak: .
 
No ja nie mam drukarki niestety dopiero myślimy aby kupić.To znaczy ja myślę a mąż narzeka:-D.I czytać muszę na kompie.No ale jakoś pójdzie:yes:
 
Polecam jezyk dwulatka,przerobbilam jak maly mial ze dwa miesiace a teraz wracam sobie do konkretnych rozdzialow.Jest tam duzo fajnych rad :tak: i uwag.A najwazniejsza to konsekwencja.
Co do Franciszka ostanio strasznie awanturuje sie o jedzenie.jadlby wszystko lacznie z karma psia i w kazdej ilosci ale ja staram sie sztywno trzymac por posilkow i staram sie mu nie dawac podjadac a jak juz sie zlamie i mu dam zapchaj jablko czy bule to mam takie wyrzuty sumienia :zawstydzona/y: a on skubanczyk potem dwa razy glosniej sie domaga bo wie ze pare razy sie zlamalam to i tym razrm moze sie uda.Dlatego klodka wisi na lodowce ;-)
Dumna jestem za to z Franciszka bo slucha sie (jak narazie bardzo ) na spacerach.Zawolany przybiega natychmiast i juz stara sie nie uciekac jak to bylo jeszcze dwa miesiace temu.Trening posluszenstwa zdal egzamin :tak:
 
reklama
No to ładnie Buba,że Franio sie słucha tak trzymać:yes:A z tym jedzeniem psa to z kąś znam:-) no ale teraz mamy furtkę już dłuższy czas i mały nie ma tam dojścia.
 
Do góry