reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowanie

Dołączył(a)
13 Lipiec 2015
Postów
1
Witam. Może wy mi kobitki trochę rozjaśnicie myślenie mojej partnerki. Nie mam już siły tłumaczyć dla niej w kółko tego samego. Mianowicie sytuacja jest taka , że jak nasz syn jest ze mną to jest wszystko w porządku, nie płacze co chwila, nie drze się i nie denerwuje. Natomiast jak zostaje ze swoją mamą (czyli moją partnerką) to, zaczyna się po prostu piekło, tak jak by nic mu nie pasowało, pisk wrzask i wszystko co najgorsze.

Ilekroć jej mowie, że nasz szyn zachowuje się idealnie wtedy kiedy ja się nim opiekuje, tylekroć ona mi nie wierzy. Co mam zrobić ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A moze Twoja partnerka ma za miekkie serce i maly wymusza na niej placzem niektore rzeczy a Ty nie reagujesz na to i dzieciaczek wie, ze u Ciebie takie zachowanie nic nie da? Moze Twoja partnerka spedza cale dnie z malym a Ty zajmujesz sie dzieckiem np po pracy, na chwile? Wtedy maly sie cieszy z Twojej obecnosci i jest grzeczna a mame ma na codzien?
 
No, ale zastanawiam się, jaki CEL masz w udowodnieniu partnerce, że przy tobie synek jest grzeczny, a przy niej nie?
O co w tym chodzi?
Jaki problem? Ona coś robi nie tak, czy jak? Skarży ci się, że sobie nie radzi ?
Bo to, że dziecko zachowuje się różnie w obecności różnych osób, to normalne.
Więc jesli przy tobie dziecko jest grzeczne, a przy niej "robi piekło" - bywa.
Pytanie , w czym rzecz ? Dlaczego tak bardzo chcesz jej udowodnić, że dziecko przy tobie zachowuje się grzecznie?
 
Do góry