reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowawcze a druga ciaza

Dołączył(a)
28 Luty 2018
Postów
3
Witam mam pare pytan w sprawie wychowawczego a ciaza.
Aktualnie jestem na wychowawczym I konczy mi sie 16 lipca.
A drugi porod mam wyznaczony na wrzesien czy po urodzeniu
Ddziecka bede miala wyplacane macierzynskie z zusu. Prosze
O odpowied I pozdrawiam
 
reklama
Po skończonym wychowawczym wracasz do pracy i po urodzeniu drugiego dziecka idziesz na macierzyński.
 
Wychowawcze konczy mi sie w lipcu. Wiec wtedy musze wrucic do pracy I moge dac zwolnienie l4 od lekarza I bede miala platne czy do rozwiazania bede musiala pracowac.
 
Jeżeli lekarz da Ci zwolnienie to powinni Ci za nie zapłacić. Ale jak to liczą to nie wiem...
 
Wychowawcze konczy mi sie w lipcu. Wiec wtedy musze wrucic do pracy I moge dac zwolnienie l4 od lekarza I bede miala platne czy do rozwiazania bede musiala pracowac.
Jeżeli ciąża jest zagrozona to lekarz może Ci wystawić zwolnienie i będziesz dostawać normalnie zasiłek chorobowy a później macierzyński. Tylko najpierw musisz wrócić do pracy.
 
Do góry