reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowywać, ale jak?

reklama
Ja już obecnie nie mam takich dylematów, Oli jechała cały czas na jednorazowych, ale przeżyłam z trójką starszych tetrówki i NIGDY bym do nich nie wróciła :no:
 
He,he ja też.ale my używamy DADA premium,no rewelka jak dla mnie.nie sa nasączone tak mocno jak Pampersy aloesem,chłonne,mieciutkie i tańsze.
A CO TO ZA pieluszki?????dla nie te sesitive są super bo małą może całą noc spokojnie spać bez przebrania i pupa różowa nie czerwona nie używam żadnych kremów pudrów jedynie chusteczki też tej serii choć zawsze myślałam że nivea care są najbardziej miękkie i duże a to miłę zaskoczenie.
 
Karola sensitive to sa te w białych opakowaniach?? ja tez je zdecydowanie wole, no ale mąż narobił kiedyś zapasu innych jak byly w promocji i musimy te wyjechac najpierw, tymbardziej ze Bartus juz chyba z 2 wyrasta i bedzie mmiał nastepne juz 3
 
A CO TO ZA pieluszki?????dla nie te sesitive są super bo małą może całą noc spokojnie spać bez przebrania i pupa różowa nie czerwona nie używam żadnych kremów pudrów jedynie chusteczki też tej serii choć zawsze myślałam że nivea care są najbardziej miękkie i duże a to miłę zaskoczenie.

Biedronkowe.
kiedyś mialam te stare,ale były za grube jak dla pupci mojej Hanusi,a te nowe Premium są fajne ,cieniutkie i cena atrakcyjna.
 
No ja narazie obstawiam jak przy Filipie pampersy i i tak samo chusteczki nawilżone pampers sensitiv...ale widziałam te DADA Premium w Biedronie w promocji i tak sie zastanawiałam czy by 2 nie wziąć na zapas
 
reklama
tak te sensitive to białe opakowanie chusteczki też mi odpowiadają bo są fajnie mokre i duże w tym tyg. w rossmanie w promocji 6 paczek po 27zł
 
reklama
Do góry