reklama

Wycieczki jednodniowe i weekendowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez maonka, 4 Wrzesień 2013.

1. maonka

maonka Mama: 1.4.2010 & 1.2.2013

Zakładam nowy powakacyjny wątek, myślę, że Aniez będzie tu miała pełne pole do popisu ;-)

I od razu wklejam link, bo znalazłam ciekawą miejscówkę dla wielbicieli kolei wąskotorowej i ciuchci Tomka, znajduje się w dolnośląskim Krośnice, a więc nasze Wrocławianki mają niedaleko

Start

2. nata001

nata001 Mama Julki

fajny wątek, ale bardzo regionalny :(

3. reklama
  4. maonka

Nata ogólnopolski :-D Więc czekam na propozycję z Twoich stron. Nigdy nie byłam na mazurach :-( Ale kiedyś na pewno się wybierzemy

5. maonka

6. aniez

aniez Fanka BB :)

Maonka- hehehehe... dopiero odkryłam ten wątek :) widzę, że o mnie pomyślałaś dobra kobieto :-D ja się po polach, łąkach i górach plączę, ale wątek może być przydatny... czasem się zastanawiam, dokąd by tu pojechać, więc może to być inspirujące :-)

7. kici69

kici69 szczęśliwa kwietniówka'10

no to i ja coś dodam :-)
    kolej wąskotorowa niedaleko łodzi:
    Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała

Parki Juraskie:
    Bałtów Bałtowski Kompleks Turystyczny - Park Dinozaurów JuraPark, Zwierzyniec Bałtowski, Szwajcaria Bałtowska, Prehistoryczne Oceanarium...
    Solec Kujawski Park Dinozaurów JuraPark Solec
    Krasiejów Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów

Park Miniatur koło Wadowic Strona główna / Park Miniatur Inwałd
    oraz Park średniowieczny w tej samej lokalizacji Strona główna / Warownia Inwałd

Oraz Park Rozrywki również niedaleko Wadowic i Oświęcimia Zatorland Zatorland - parki rozrywki mają dinozaury, świat bajek, świat owadów, park mitologii oraz park św. Mikołaja :-)

Poleć forum