reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wycieczki jednodniowe i weekendowe

maonka

Mama: 1.4.2010 & 1.2.2013
Dołączył(a)
3 Listopad 2009
Postów
2 297
Miasto
opolskie
Zakładam nowy powakacyjny wątek, myślę, że Aniez będzie tu miała pełne pole do popisu ;-)


I od razu wklejam link, bo znalazłam ciekawą miejscówkę dla wielbicieli kolei wąskotorowej i ciuchci Tomka, znajduje się w dolnośląskim Krośnice, a więc nasze Wrocławianki mają niedaleko

Start
 
reklama
Nata ogólnopolski :-D Więc czekam na propozycję z Twoich stron. Nigdy nie byłam na mazurach :-( Ale kiedyś na pewno się wybierzemy
 
Maonka- hehehehe... dopiero odkryłam ten wątek :) widzę, że o mnie pomyślałaś dobra kobieto :-D ja się po polach, łąkach i górach plączę, ale wątek może być przydatny... czasem się zastanawiam, dokąd by tu pojechać, więc może to być inspirujące :-)
 
no to i ja coś dodam :-)
kolej wąskotorowa niedaleko łodzi:
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała

Parki Juraskie:
Bałtów Bałtowski Kompleks Turystyczny - Park Dinozaurów JuraPark, Zwierzyniec Bałtowski, Szwajcaria Bałtowska, Prehistoryczne Oceanarium...
Solec Kujawski Park Dinozaurów JuraPark Solec
Krasiejów Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów

Park Miniatur koło Wadowic Strona główna / Park Miniatur Inwałd
oraz Park średniowieczny w tej samej lokalizacji Strona główna / Warownia Inwałd

Oraz Park Rozrywki również niedaleko Wadowic i Oświęcimia Zatorland Zatorland - parki rozrywki mają dinozaury, świat bajek, świat owadów, park mitologii oraz park św. Mikołaja :-)
 
Do góry