reklama

Wyciek wód płodowych?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez evka9, 21 Kwiecień 2013.

 1. evka9

  evka9

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Proszę o pomoc. Jestem w 32 tyg ciąży (pierwsza ciąża) i od kilku dni czuję dziwną wilgoć. Najgorsze jest to, że nic mnie nie boli, nie wiem czy jechać z tym do lekarza czy tak po prostu jest. Co robić w takiej sytuacji?
   
 2. noirel

  noirel Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  to może być tylko wydzielina,w aptece można kupić paski lakmusowe do sprawdzenia czy to wody płodowe czy wydzielina.ale jeśli masz się denerwować jedź na IP i sprawdź
   
 3. reklama
 4. monia_26

  monia_26 Mama Kingusi :*

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mogą to być wody płodowe, ale nie muszą. Ja pod koniec ciąży też czułam wilgoć na bieliźnie, ale u mnie to była inna rzecz, gdyż miałam założony krążek na szyjkę i od powodował, że zwiększyła mi się ilość wydzieliny pochwowej. Też schizowałam. Najlepiej to jechać do szpitala i sprawdzić. Twój spokój najważniejszy. Bo wyciek wód płodowych może być niebezpieczny. Do pęcherza płodowego mogą dostać się bakterie niebezpieczne dla dziecka.
   
 5. anka89

  anka89 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mi tak "mokro" było kilka dni, na początku tylko trochę, ale potem się powiększyło i pojechałam do szpitala. To były wody płodowe, na drugi dzień synek był już ze mną. To był 37 tc. Podawali mi antybiotyk przez to, że mi się te wody sączyły. Więc lepiej jechać sprawdzić, najwyżej wyślą Cię z powrotem do domu, a Ty się uspokoisz.
   
 6. Takhisis

  Takhisis Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  W aptece jest specjalny zestaw do samodzielnego sprawdzenia wycieku wód płodowych. 3 sztuki kosztują ok 60zł.
   

Poleć forum