reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyciek wód płodowych?

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2013
Postów
1
Proszę o pomoc. Jestem w 32 tyg ciąży (pierwsza ciąża) i od kilku dni czuję dziwną wilgoć. Najgorsze jest to, że nic mnie nie boli, nie wiem czy jechać z tym do lekarza czy tak po prostu jest. Co robić w takiej sytuacji?
 
reklama
to może być tylko wydzielina,w aptece można kupić paski lakmusowe do sprawdzenia czy to wody płodowe czy wydzielina.ale jeśli masz się denerwować jedź na IP i sprawdź
 
Mogą to być wody płodowe, ale nie muszą. Ja pod koniec ciąży też czułam wilgoć na bieliźnie, ale u mnie to była inna rzecz, gdyż miałam założony krążek na szyjkę i od powodował, że zwiększyła mi się ilość wydzieliny pochwowej. Też schizowałam. Najlepiej to jechać do szpitala i sprawdzić. Twój spokój najważniejszy. Bo wyciek wód płodowych może być niebezpieczny. Do pęcherza płodowego mogą dostać się bakterie niebezpieczne dla dziecka.
 
Mi tak "mokro" było kilka dni, na początku tylko trochę, ale potem się powiększyło i pojechałam do szpitala. To były wody płodowe, na drugi dzień synek był już ze mną. To był 37 tc. Podawali mi antybiotyk przez to, że mi się te wody sączyły. Więc lepiej jechać sprawdzić, najwyżej wyślą Cię z powrotem do domu, a Ty się uspokoisz.
 
Do góry