reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyciek z piersi w 17 tygodniu ciąży

Aneczka2021

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2021
Postów
1 877
Jestem rowno w 17 tygodniu ciazy. Pojawił mi sie wyciek z piersi w dzien byla to dosłownie kropka ale w nocy byla juz to trochę większą plama, piersi mam miękkie nie bolą. Czy to normalnie żeby tak wcześniej byl wyciek z piersi? Czy powinnam sie martwic?
 
reklama
Miałam, normalka. Czasem było mleko, czasem nie było. Piersi miękkie. Na początku wydzielina była bardziej przezroczysta, potem robiła się bardziej mleczna. O ile nie jest krwista, to się nie martw. Ale też na siłę nie wyciskaj.
 
Norma, w poprzedniej ciąży od 18tc chodziłam w wkładkach laktacyjnych.
Jak w nocy pierwszy raz mnie zalało ro cała koszulkę miałam mokra 😂 pokarmu miałam baaardzo dyzo potem, mogłabym 4 wykarmić.
Powodzenia ❤️
 
Do góry