reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyciek z piersi we wczesnej ciązy.

olcia154

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2019
Postów
24
Hej.
Jestem w 12tygodniu ciązy i dziś zauważyłam przezroczystą wydzieline z piersi.
Nie jest jej dużo lecz po nacisnięciu piersi wylatuje kilka kropel.
Czy to normlane? Czy to utrzyma się juz do konca ciązy?
Jak to jest? Bardzo sie przejmuje , ze cos nie tak z tym wyciekiem tak wczesnie...
Proszę o poradę.
Dziękuje:)
 
reklama
Rozwiązanie
Wysoka prolaktyna w ciąży to prawidłowość. Prolaktyna jest przecież odpowiedzialna za utrzymanie ciąży.
Nie panikuj, wszystko jest w porządku. Tylko nie miętoś tych sutków specjalnie, to podnosi poziom oxytocyny, a ona wywołuje skurcze macicy. Po co stresować dzidziutka
Myślę, że to siarka Ci leci :) Też tak miałam. Raz się pojawiło z jednej piersi, później kilka tygodni spokoju i pojawiło się z drugiej... nie ma reguły, żadnej regularności. Raz kiedyś coś wyleci. Niektórym może się pojawić wcześniej, niektórym później. Wydaje mi się, że nie masz się czym martwić :)
 
Myślę, że to siarka Ci leci :) Też tak miałam. Raz się pojawiło z jednej piersi, później kilka tygodni spokoju i pojawiło się z drugiej... nie ma reguły, żadnej regularności. Raz kiedyś coś wyleci. Niektórym może się pojawić wcześniej, niektórym później. Wydaje mi się, że nie masz się czym martwić :)

Super :) takze to normalne, ze u jednej kobiety pojawia się w pózniejszym etapie ciązy, a u drugiej wczesniej?
Nie zagraża to dzidziusiowi ? Naczytałam się,ze to moze byc zbyt wysoka prolaktyna?
To moja pierwsza ciąza i panikuję, ze cos moze byc nie tak :(
 
Wysoka prolaktyna w ciąży to prawidłowość. Prolaktyna jest przecież odpowiedzialna za utrzymanie ciąży.
Nie panikuj, wszystko jest w porządku. Tylko nie miętoś tych sutków specjalnie, to podnosi poziom oxytocyny, a ona wywołuje skurcze macicy. Po co stresować dzidziutka
 
Rozwiązanie
Do góry