reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyciek z piersi.

Dołączył(a)
6 Styczeń 2022
Postów
1
Część dziewczyny, jestem tu nowa. Ale mam do Was pytanie. Ogólnie staramy się o dzidzi już 9 miesięcy i nic. Mamy już córkę, 16 miesięcy, wtedy udało się w 2 cyklu. Do sedna. Okres miałam kilka dni temu, fakt był jakiś bardzie rzadki, bardziej rozwodniony. Cykle co 34-35 dni. Teraz po okresie też sporo śluzu, ból w podbrzuszu. Dziś ścisnęłam piersi i wydostało się kilka kropel "mleka". Wcześniej się to nie zdarzało, a pierwszej córki nie karmie już 15 miesięcy. Prolaktynę badałam w październiku i była w porządku. Test ciążowy robiłam i negatywny. Nie wiem o co może chodzić, czy ktoś tak miał? Pomocy
 
reklama
Ja miałam podobną sytuację. Oczywiście byłam u lekarza, USG piersi, badnia prolaktyny, wszystko było w porządku po jakimś czasie wszystko ustało. I nadla nie wiem skąd się to wzięło
Wycieki był malutki kropelka lub dziwe i koniec i też przy uciśnięciu.
 
Ja też tak miałam, nagle z jednej piersi przy ucisku pojawiał się wyciek mleka. Badanie usg wyszło ok, nie zleciła mi badań z krwi tylko dostałam bromergon i się wyciszyło
 
Do góry