reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwanie

AGA jak ja słyszę takie informacje o naszej słuzbie zdrowia to mi się normalnie nóż w kieszeni otwiera :mad: trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skonczyło ...
 
reklama
AGA!!!! Ogromnie Ci współczuję. Jak to przeczytałam to zaraz mi się ciśnienie podniosło i dzidzi tez bo kopnęło mamę w żeberka. Jak można tak traktować kobietę. Kurczę. Brak mi słów żeby to skomntować. Jakbyśmy to my były winne temu że oni nie dostają kasy od NFZ, a ja mam to w d..... bo z wypłaty zabierają nam 1/3 a co sise pójdzie do lekarza to on z łachą drzwi otwiera. Ja chodzę prywatnie do lekarza, ale rodzić bęedę w państwowym szpitalu i po tym co się ostatnio słyszy i widzi to jestem przerażona. Nie wiem czy oglądałyście wczoraj Uwagę na TVN. Było o tym że w jednym taki szpitalu w ciągu paru miesięcy umarło 4 noworodków z winy lekarzy. Co wy na to??? Ja się nie dziwie naszym dzidzią że nie chcą się pchać na taki popie...... świat.
 
Też to oglądałam, normalnie mi łzy poleciały. Co za ludzie, żeby nie pomóc rodzącej kobiecie i spokojnie patrzeć jak umiera dziecko. :mad:
 
a ja właśnie tego specjalnie nie oglądałam, bo nie chciałam się niepotrzebnie denerwować...zawsze po takich programach wkręcam sobie, że mnie też to moze dotyczyć i dlatego dałam sobie spokój z oglądaniem... :(
 
Ja nadal 2 w 1 i coś czuję że długo tak pociągnę. Brzuszek spina mi sie kilka razy dziennie i to wszystko. Zgaga doprowadza do szewskiej pasji bo cokolwiek zjem to pali mnie w przełyku a renii na niewiele sie zdaje. W nocy co godz biegam do kibelka na sikanie budze sie cała obolała w szczególności boki i nogi ale co ja Wam bede sie skarżyć pewnie macie to samo:p
Pozdrawiam serdecznie. Dzisiaj rodzinka przyjeżdża na obiad do nas wieć sie nasłucham opowieści o porodach połogach i wychowaniu dzieci. Och jak ja już bym chciała urodzic
 
reklama
Do góry