reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwanie

Klementynka pewnie nie ma czasu tak jak ja ::)
Od rana latam po kuchni i przygotowuje obiad a teraz wybieram się z moja rodzinka do kościoła.
Może dzisiaj jeszcze tu wpadnę jak mi się uda oderwać od domowych obowiązków :laugh:
 
reklama
Pycha pisze:
Klementynka zagladała tu ostatnio w piatek, więc może, może.............. :)

Mia miała termin na 1, tez się nie odzywa?????

no sie nie odzywam bo probuje wytlumaczyc swojej corce ze juz pora i generalnie ciagle nie mam mnie w domu albo walcze z remontami zeby ja rozruszac, albo...baraszkuje z mezem - jak kazala polozna.
ale zuzia ma charakterek tatusia i jest upartym spiochem... ;D
 
egnie martw się przyjdzie pora mi gin powiedział z uśmiechem na ustach że mam nadrabiać teraz ten czas zakazu i iść na CAŁOŚĆ
 
myslałam ze wreszcie sobie odbije te miesiace posuchy..ale moj małżonek tak wział sobie do serca ze nie wolno ze teraz nie chce sie dać zmolestowac niestety..
 
reklama
Do góry