reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

Anulko Trzymaj się i odpoczywaj jak najwięcej ja w pierwszej ciąży leżałam 2 razy w szpitalu i wszystko skończyło sie dobrze :laugh:
Trzymam za ciebie i za Twojego Łukaszka kciuki :-*
 
reklama
Anulka ale bojowego masz maluszka :) i niech broni mamusi :) wszystko będzie dobrze.
Aniam to mamy podobną sytuację ja w tej ciąży już byłam 3 razy w szpitalu :( za trzecim razem jak mnie przyjęli to byłam tak zdenerwowana że miałam 150/90 tętno i musieli mnie faszerować lekami uspakajającymi
 
Wczoraj płakałam ze śmiechu na komedii "sposób na teściową"
A dzisiej ze wzruszenia na "Karol człowiek który został papieżem"
 
Ja jakoś nie jestem sentymentalna, ostatnio nawet mało płaczę (a zawsze byłam osoba bardzo płaczliwą). Zawsze po kłótni z mężulkiem, ja płakałam, a dziś włączyłam kompa i smiać mi sie chce z tego wszystkiego.
 
Pycha nie rozumiem facetów :) byłam na jakimś forum gdzie oni się wypowiadali i ktoś tam pytał czy ich żony też tak zrzędzą w ciąży,a tu taka burza hormonów ! przyznaję zrobiłam się okropną zrzędą ale tłumaczę sobie że mogę :D i póki tak jest to wykorzystam to na maksa :laugh:
 
Tak szczerze to nie dziwię mu sie że tez stał sie nerwowy, bo ja tez przywileje kobiety w ciąży wykorzystuje na maksa. Czasami aż mi szkoda mojego mężusia. Ale taki ich los....... :laugh:
 
a tu wklejam zdjęcie które dostałam emailem,ciekawe gdzie można coś takiego kupić bo mojemu mężowi czasem by się przydało ;)

kubek24lj.th.jpg
 
reklama
Do góry