reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

Aniam13 dołączam się do życzeń. To pewnie były same smakołyki. Moja dzidzia ma duży apetyt,ale nie lubi słodkiego tylko słone potrawy.To dziwne bo przed ciążą potrafiłam słodkie jeść kilogramami. A za 2 tygodnie idę na wesele to się najem dobrych rzeczy. A kupiłaś prezencik?
 
reklama
Krystianek dziekuje wszystkim za życzenia i częstuje pysznym urodzinowym torcikiem :laugh:
midd_IM000373.JPG
 
mm wygląda pysznie(równie pyszne życzonka dla małego),ale zdajesz sobie sprawę z faktu że pokazując takie pyszności na forum dla ciężarnych to narażasz je na ślinotok :D trzymaj się cieplutko z krystiankiem ps.a co planujesz mu kupić za prezencik?
 
Wybieramy sie dzisiaj do sklepu po autko na zdalne sterowanie i Krystianek wybierze sobie jakie będzie chciał, mam tylko nadzieję że nie za drogo nas to wyjdzie ;D
 
po suwaczku widzę że nie zostało Ci dużo do porodu i masz rację że tak zrozpieszczasz Krystianka,a jak on się odnosi do przyszłego rodzeństwa? Byłam dziś na pobraniu krwi i zauważyłam że jak jestem w ciąży to jakoś krzepliwość krwi mi się zmniejszyła,ciekawe od czego to może być zależne,dłużej siedziałam z tym wacikiem niż w kolejce do gabinetu wcześniej;)
 
KAROLINNA w ciazy tak jest bo zwieksza sie ilosc krwi w naszym organizmie i czesto sie zdarza ze zyly" uciekaja"przed igla albo pekaja.
 
Wiem coś o tym- po środowym badaniu krzywej cukrowej do tej pory mam ogromnego siniaka na ręce.
A propo słodkości ostatnio jestem bardzo za i na wczorajszej imprezie zjadłam ogromny kawałek tortu- a co jak już grzeszyć to na całego.... ;D
 
Moja dzidzia to abstynent.Nie tylko nie chce kawy ale i slodyczy.Ciekawe czy jak sie urodzi tez nie bedzie za slodkosciami. :laugh:
 
Karolinko witam cię ja mm termin na 1 listopad.A co do koleżanek które się nie śpieszą z dzidziusiem to witam w klubie.Ja to nawet zaczynam od nich wyczówać pewną złłośliwość w stosunku do mnie.To jest mój drugi dzidziuś mój synek skończy w pażdzierniku 3 latka.A moje kumpele wybrały droge kariery i niechca mieć dzidzeci na poitanie żucają mi cześć'' matka polka''.Ale ja tym się nie przejmuje chociaż jest to toce denerwujące!
 
reklama
nie ma co się przejmować takimi rzeczami,szkoda tylko że nie można z kumpelą podzielić się przeżyciami w związku z ciążą,no i dlatego jestem tutaj :) i jest bardzo fajnie :) (i nie piszę tego tylko dlatego że chcę się przypodobać pozostałym forumowiczkom ;D ) .Za to my będziemy miały odchowane dzieci a one jak bęą miały po 45 lat o wiele gorzej będą tę ciążę znosic ;)
 
Do góry