reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczuwalna kulka przy aplikacji luteiny

Natka2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2020
Postów
54
Hej, od 1.5mc biore luteinę dopochwowo 2x na dobe. 14tc
Dzisiaj przy aplikacji wyczułam kulke.. Wczoraj bylam u lekarza, miałam usg i wszytsko ok. Czy Lekarz mógł cos przeoczyć? W internecie zle informacje o skracaniu sie szyjki itp..
 
reklama
Hej, od 1.5mc biore luteinę dopochwowo 2x na dobe. 14tc
Dzisiaj przy aplikacji wyczułam kulke.. Wczoraj bylam u lekarza, miałam usg i wszytsko ok. Czy Lekarz mógł cos przeoczyć? W internecie zle informacje o skracaniu sie szyjki itp..
Ale gdzie dokładnie wyczułaś tę kulkę? Na szyjce macicy? Generalnie, przy skracajacej szyjce nie powinno się za często badać palpacyjnie/dotykać szyjki, bo to ją podrażnia i sprzyja jej skracaniu...
 
Zawsze maz mi aplikuje luteine.. Ja aplikowałam może 3 razy i teraz wyczułam tam kulke.. Ciężko mi powiedzieć gdzie dokladnie..maz twierdzi ze skoro rzadko tam "zaglądałam" to moze mi sie cos wydalwalo albo jakis inaczej niz te 2 wcześniejsze razy aplikowalam.. Przecież lekarz na usg by widział jakby bylo cos. Nie tak a ja panikuje
 
Do góry