reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczuwalny węzeł chlonny na potylicy

Kasia0109

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2018
Postów
29
Witajcie. Mam córkę w prawie już 7 miesięczną. Wyczułam u niej z lewej strony na potylicy węzeł chłonny wielkości ziarenka ryżu. Dodam, że córka infekcji nie przechodziła co mnie jeszcze bardziej martwi. Do lekarza nie lecę od razu (oczywiście przy szczepieniu pokażę) bo ja również taką sytuację miałam w maju mi wywaliło węzły chłonne też na potylicy i masę specjalistów obeszłam i przejmują się węzłami dopiero wielkości jajka więc taki tym bardziej się nie przejmie nikt. Chciałam zapytać jak z Waszego doświadczenia, czy Wasze dzieci mają w tym miejscu wyczuwalne węzły chłonne lub przy jakich chorobach miały ?
 
reklama
Mój syn jakiś czas temu tez to miał, jest w tym samym wieku :). Byc moze po przebytej chorobie, bo pare dni wczesniej miał podwyższona temperaturę.
Pytałam pediatry i powiedziała, zeby sie nie przejmować.
 
I jak wchłoneło się samo czy jednak byłaś u lekarza? bo moja siostra coś podobnego zauważyła u swojego dziecka i nie wiemy czy się martwić...
 
Do góry