reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczyny Naszych Rozrabiaków-czyli Co Dzisiaj Zbroiłam/łem

agnieszka81

Fan(ka)
Dołączył(a)
10 Luty 2007
Postów
1 777
Dziewczyny nowy wąteczek :-D
tutaj opisujemy najśmieszniejsze, najdziwniejsze wyczyny naszych małych rozrabiaków:-)




laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
siedzę i się śmieję sama do siebie...
położyłam Kubę spać z butlą, zadzwonił mój teść, potem Krzysiek i tak zeszło z pół godzinki, przechodzę przez mieszkanie i słyszę jak moje dziecię strasznie zadowolone klaszcze i wrzeszczy "bawo!!!" "bawo"!!! a to nigdy nic dobrego nie wróży
no.gif
, więc zajrzałam a tam tak: Kuba bez pieluchy i bez spodni, a na podłodze na środku pokoju leży pielucha z wielką kupą
rofl2.gif
a Kuba był tak szczęśliwy jak by milion w totka wygrał i aż mi buziaka dał
rofl2.gif
nawet rączek nie pobrudził
laugh.gif
tylko kołdrę lekko
laugh.gif
 
reklama
Ech te kupki:-D:-D u nas raz Antoś ściągnął spioszki, pieluszka mu sie chyba sama odpieła i dziecko miało frajde:szok: wymazane w kupce było wszystko.... pościel, łóżeczko i Antek, wyobraźcie sobie moja mine jak to rano zobaczyłam, otwieram drzwi i :szok::szok::szok: wierzcie mi nie wiedziałam od czego mam zacząc to sprzatać:crazy: czyściłam kolejno każdy szczebelek w łóżeczku:tak::tak:
 
Cześć a propos spraw nocnikowych moje dziecię kiedyś zasnęło na nocniku tak po prostu siedział sobie oglądał bajkę ja wchodzę a on śpi ale kupę zdążył zrobić a kiedyś zasnął podczas bawienia się w ku ku bawił się ze mną i po raz kolejny podniosłam poduszkę patrzę a Mati śpi
 
To opisze jak Kubuś robił pranie :-)
Przytargał z łazienki wielką michę postawił pod moja szafą
szafę otworzył wywlókł moje swetry i do michy załadował
zaniósł to wszystko do łazienki :
wniósł do środka
otworzył pralkę
włożył to wszystko do pralki- a namęczył sie biedaczek bo mu ciągle coś wypadało:-p:rofl2:
zamknął pralkę i zaczął pokrętłami kręcić:baffled:
wtedy interweniowałam bo bałam się że wygotuje :-D:-D:-D
Płakaliśmy ze śmiechu jak on to robił jak poważnie z jakim przejęciem-jak by po prostu nastawiał pranie:-) a co!!!
 
no prosze - jakie zdolniachy ... jeden rece trzymal z daleka a drugi wolal sie pobawic ;-) (mam na mysli kupke ozywiscie)

ale wracajac do wyczynow to opisze co bylo u nas :
bylysmy akurat same na noc, rano mala wstala wiec ja nakarmilam i poszlismy do sypialni ... mala sie bawila a ja sie zdrzemnelam ... budze sie po chwili (haha - oczywiscie nie wiem ile czasu uplynelo :rofl2: ) i co widze ... mala kuca i szufelka stara sie sprzatnac chusteczki porozrywane na drobny mial :szok: nawet jej to troche wyszlo :tak: dodam tylko ze po szufelke musial wejsc do kuchni (a ma zakaz) i pewnie miala nadzieje ze zdazy zanim sie obudze ... :tak:

a jeszcze innym razem michal niechcacy popchnal ja bo je nie zauwazyl - i co ona zrobila :szok: oczywiscie podeszla do niego i mu oddala :-)
a ja wytlumaczylam michalowi ze sam jej tego nauczyl ...:sorry2:
 
To i ja pokaze obrazkowo zdolnosci mojego dziecka,na pierwszym zdjeciu a moich rekawicach kuchennych w ktorych wyszla na ogrodek a na drugim same zobaczcie:-D:-D:-D:-D:-D
Maja dzieciaczki pomysly :tak::-):-):-):-):-):-):-):-)
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
przed chwilą Kubuś zrobił kupę i wymazał siebie, łózko i ścianę.....
WSZYSTKO ŚMIERDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry