reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczyny Naszych Rozrabiaków-czyli Co Dzisiaj Zbroiłam/łem

reklama
Agnieszka to juz do końca życia bedziesz pamiętać o której godzinie Twój synek robi kupkę. :-D
Uśmiałam się do łez. Olo ma podobne odchyły. A pranie to juz obowiązkowo pomaga mi włączyć, ale jeszcze zeby samemu zrobic to nie wpadł na pomysł. No i pieluch też nie odpina... Ufff!
 
Dzisiaj kolejny wyczyn-ale wcale nie zabawny :no: Kuba chciał wyjść z łóżeczka no i górą wyleciał :-( na szczęście na guzie i płaczu się skończyło...czas wyjąć szczebelki....
 
agnieszka mam nadzije ze Kuba szybko zapomni o guzie :)
my malej szczebelki wyjmujemy w ciagu dnia ale na spanie (te dzienne rowniez) zakladamy - bo nie wiem jak by wtedy wygladalo usypianie - mala by co chwile wychodzila z lozeczka ...
 
pomysłami i rozmiarem swojej wyobraźni napewno nasze maluchy będą nas długo zaskakiwać :cool2::laugh2::cool2:

pewnego dnia Kacper bawił się z tatą w pokoju, mały na stojąco opierał się brzuszkim na wyciągniętą do przodu stopę męża, a mąż go odpychał a mały się zanosił śmiechem, w pewnym momencie przerwa i hasło syna: tato co robisz? a po chwili odpowiedz dziecka: Tato bije syna!

i skąd takie hasło u 2,5 letniego brzdąca???:tak::-D
poczekajcie jak wasze maluszki zaczną mówić to wtedy dopiero się zaczną super odzywki i przekomiczne sytuacje :tak::laugh2:

co do łóżeczka, to chyba zdążyliśmy wyciągnąć szczebelki zanim mały stał się akrobatą, a co do pieluszki to takich atrakcji nie mieliśmy :happy::-) i chyba na szczęcie
 
reklama
jarzębinka- nocnikowy trening trwa już ładnych parę miesięcy!!!!!:-D:tak:
siusiu ładnie robi,- no w miarę :-) a kupkę trzyma tak długo, aż go nie włożę do łóżeczka :no: praktycznie TYLKO w łóżeczku robi.....
 
Do góry