reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wydruk 3D zdjęcia USG dziecka, pytanie

Kupiłabym

  • Tak

    Głosów: 2 22,2%
  • Nie

    Głosów: 7 77,8%
  • Nie wiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    9
reklama
Dzień dobry,
Jestem tutaj nowa więc proszę o wyrozumiałość. Jestem w ciąży i planowany poród mam na 15 czerwca. Mój przyszły mąż jest inżynierem i lubi majsterkowanie itp. Podczas mojej ciąży wpadł na pomysł aby wydrukować na drukarce 3D obraz zdjęcia z USG. Jak pomyślał tak zrobił. Wyszła z tego figurka naszego przyszłego dziecka którą później dokleił do ramki, niżej dodaję link jak to wyszło:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.ne...=eb4fc4413a314fae8d484cd6c328d71f&oe=58ED8387

Dużo się namęczył nad tym jak to zrobić ale się udało i moim zdaniem efekt jest super. I skoro mi się tak podoba to zaczął się zastanawiać czy ktoś by nie chciał czegoś takiego dla siebie też. Stąd moje pytanie, czy Wy przyszłe mamy chciałybyście mieć taką pamiątkę? Koszt jednej oscylowałby w granicy 300zł.
Jestem ogromnie ciekawa Waszego zdania. Proszę o waszą opinię i sugestie.
Pozdrawiam cieplutko, Kasia.
Propozycja ciekawa, ale 300,00 zł to sporo, pomimo że mam dobrą sytuację finansową to tyle chyba bym nie dała, może połowę tej ceny...
 
Filament kosztuje średnio od 49 do 220 zł i starcza na wydruk kilkunastu sporych figurek... Więc cena takiej jednej jest niestety przez was zawyżona :)
 
...
 

Załączniki

  • IMG_20170411_071654.jpg
    IMG_20170411_071654.jpg
    116,8 KB · Wyświetleń: 367
Ostatnia edycja:
madireiro zobaczymy. Co do kosztu to materiał kosztuje 250 zł bo wolimy dać więcej i uzyskać lepszą jakość. Żeby korzystać z programu do projektowania w celu zarobkowego to trzeba zapłacić słono. Strona internetowa kosztuję również bardzo dużo niestety. Czas druku to około 7 godzin. Koszta marketingu. Praca narzeczonego itd itd. Te koszta musiałby się zwrócić, a nie sądzę aby było duże zainteresowanie. Spróbuję napisać na forum, którą mi udostępniła madireiro. Dziękuję za opinie i pozdrawiam :)
 
reklama
reklama
Do góry