reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wydzielina z brązowymi kropeczkami 14tydz

Dołączył(a)
11 Czerwiec 2021
Postów
1
Hej.
Miałam ostatnio dużo stresu i wczoraj trochę popracowałam więcej i przeważnie tak miałam ze zawsze jak przesadziłam to coś się działo. Plamienie, raz krwawienie itp. No i teraz od wczoraj mam taka wydzielinę z brązowymi kropeczkami i trochę mnie pobolewa brzuch. Może tak się dziać? Czy totalnie szukać lekarza?
 
reklama
Hej.
Miałam ostatnio dużo stresu i wczoraj trochę popracowałam więcej i przeważnie tak miałam ze zawsze jak przesadziłam to coś się działo. Plamienie, raz krwawienie itp. No i teraz od wczoraj mam taka wydzielinę z brązowymi kropeczkami i trochę mnie pobolewa brzuch. Może tak się dziać? Czy totalnie szukać lekarza?
Mialam podobnie w pierwszej ciąży. Lekarz kazal mi wtedy lezec kilka dni. Ja bym jednak chociaz zadzwonila do swojego lekarza.
 
Też bym pojechała do lekarza, bo każde krwawienie jest wskazaniem do pilnej konsultacji. Ale raczej bym się mocno nie stresowała - może to jest jakieś krwawienie z nadżerki?
 
Ja miałam ostatnio takie plamienie w 13tc zaraz po usg 1 trymestru. Lekarz sprawdzał czy nie jest to z szyjki macicy lub od nadżerki, okazało się że nie i że to prawdopodobnie macica zareagowała skurczami. Więc nic się złego nie działo.

Na pobolewanie podbrzusza zlecił mi brać magne b6 i w razie potrzeby no spe.

Myślę, że jednak lepiej jakbyś poszła do lekarza, bo może być to pierdoła i nic groźnego, a może to też być sygnał że dzieje się coś nie tak. Nawet dla własnej spokojnej głowy lepiej iść, niż siedzieć i zamartwiać się czy aby na pewno wszystko w porządku.
 
Do góry