reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wydzielina z ucha

majqa1

mama 2+2 :-)
Dołączył(a)
16 Sierpień 2010
Postów
1 784
Miasto
małopolska
Witam,
mój problem dotyczy wodnistej żółtawej wydzieliny z ucha synka. Od poniedziałku jest leczony na gardło (w pn neosine od wt heviran w tbl) które zaatakował wirus opryszczki - miał nadżerki na nim. I dzisiaj rano zauważyłam, że wypływa mu z ucha jakiś płyn. Maruś skończył rok 9.06.12. Co to może być? Dodam, że od pn gorączkuje (dzisiaj rano ok 6 jeszcze podałam czopek i póki co nie gorączkuje. Na 16 idziemy do laryngologa.
Proszę o poradę.
 
reklama
Wyciek z uch może być spowodowany dwiema przyczynami. Pierwsza to zmiany zapalne w kanale słuchowym, druga to pęknięcie ( perforacja) błony bębenkowej w przebiegu zapalenia ucha. Odpowiedź na to pytanie da ocena ucha przez laryngologa:)
 
Do góry