reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

Wow Leyna 63 kilo przy 177 szacun.jak sie zaprzesz i dojrzejesz do diety uda ci sie na pewno:tak:Ja najmniej 67 kilo wazyłam i chciałabym do 70 zejść z waga .Dziewczyny ja taka wage początkową wielka miałam ,ze wstyd pisać po prostu,ale idzie ku lepszemu:-D
Ja z pączków nie rezygnowałam zjadłam dwa na drugie sniadanie.:zawstydzona/y::-p
Ja niczego oprócz słodyczy i tłuszczów zwierzęcych z diety nie wykluczam ,jem co lubie w rozsądnych ilościach pilnując 5 posiłków dziennie ,z tym że ostatnie dwa ,to jogurt ,a na sam koniec juz często wieczorem ,jabłuszko ,pomarańczka i powiem działa cuda:tak:około kilograma tygodniowo czasem mniej,ale tak wole ,bo mam duzo do zrzucenia ,a staram sie zwisów uniknąć:tak:
Bedyta ,no gratulejszyn za utrzymywanie wagi:happy:
Ollesia pewnie jesteś szczupła,że tak piszesz :-D
 
reklama
Laski co z wami ,komu sie mam wyzalić ,ze przez zeszły tydzień nic nie schudłam i mnie trafi ,bo chociaz 100 gram w dól to zawsze coś ,a tu lipa,az mną zatrzęsło z wkurzenia na sie .Niby wiem ,ze to normalne ,naturalne i być musi,ale co ja poradzę ,ze mnie strzela:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
madziula nie płacz ;-) zimą naprawdę się ciężko odchudza, bo przemiana materii nie ta. najważniejsze, żebyś nie tyła :tak:
 
Leyna ty mi tu nawet o tyciu nie mów:szok::crazy::crazy:nie dopuszczam tej myśli do siebie ,absolutnie,diecę sie i cwiczę z większym zapałem,byle do soboty ,a wtedy sie zobaczy:eek:
 
madziula Leyna ma rację, tylko się nie stresuj, a o dniach cyklu pamiętasz? ja mam zawsze przynajmniej 1 kg więcej przed samym okresem:tak: czasem i więcej:tak:
 
TADAM... wracam ze śpiewem na ustach, w ostatnim tygodniu zrzuciłam 2 i pól kilo:szok:,nie sadziłam ,ze az tyle sie uda,ale to mi wyrównało wcześniejszą blokadę:tak:Własnie wtedy do okresu miałam długo ,to teraz mi sie szykuje:-Da mimo wszystko :rolleyes:wiec w tym tygodniu spróbuje powtórzyć sukces:tak:podobna dieta i podobna dawka ruchu:tak:wystarczy zreszta mi kilogram -zdrowiej:tak:
 
madziula jest to jakiś sposób:-p:-p:-p
a ja nie dość, że przed okresem to jeszcze po urodzinkach i jedzeniu wyjazdowym:-p znowu muszę trzymać lodówkę zamkniętą przed sobą;-)
 
schudniętym gratuluje:tak:

a ja głowe w piachu trzymam bo wstyd mi - wiosne czuc a ja na obiad pierogi wpierdzieliłam- jak ja Wam zazdroszcze silnej woli:zawstydzona/y:
 
reklama
mada w robocie się szybko pozbędziesz zbędnych kilosów (jeśli je masz;-)) pod warunkiem oczywiście, że przez pół dnia nie raczycie się daniami na telefon:-p
ja nie mogę przytyć hi hi bo mam kupę fajnych ciuchów już w mniejszym rozmiarze, więc mam niezłą motywację:-p
 
Do góry