reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

Mada spokojna twoja rozczochrana:-D pierogi dozwolone ,byle nie za duzo ,ja tam jem wszystko ,wyznaję zasadę -czym sie trułeś ,tym sie lecz:-Da tak serio jakbym miała sobie odmawiać wszystkiego co lubie ,to bym miała napady głodu,a tak daje rade:tak:

Bedyta sposób z ciuchami w małym rozmiarze jest super:-D szczególnie na utrzymanie wagi :-D jak zlece z wagi i sobie troszke ubrań kupie to tez zastosuję,na razie noszę tzw.przejściówki:-D byle do lata.
 
reklama
Bedyta sposób z ciuchami w małym rozmiarze jest super:-D szczególnie na utrzymanie wagi :-D jak zlece z wagi i sobie troszke ubrań kupie to tez zastosuję,na razie noszę tzw.przejściówki:-D byle do lata.

cholercia, ja mam wszystkie ciuchy w małym rozmiarze ;( oprócz: 1 dżinsowej spódnicy, spodni bojówek 3/4 (są obcisłe, ale się zapinam) i spodni dresowych.
a moja silna wola jest chyba na urlopie, bo nic z siebie nie mogę wykrzesać. miałam nie jeść słodkiego, ale mi się nie udaje. chyba zawyję z rozpaczy... a pamiętacie dziewczyny ile siły miałam na tej mojej paskudnej diecie? gdzie ta twardzielka, którą byłam się podziała??
 
Leyna- chwila , moment i śmigniesz w dół-Ty juz taki typ genetyczny jesteś że otyła raczej nie bedziesz:tak:
Bedyta- nio w pracy to młyn nawet nie ma kiedy zjeść praktycznie-tyle że ja w ścisłym centrum Katowic pracuje-zaraz obok świetna cukiernia a wczoraj drzwi obok telepizze otworzyli-juz widze jak chudne w oczach w takim towarzystwie:baffled:
Madziula-tekst"czym sie trułeś tym sie lecz" mnie rozwalił-ale to do tego wątku chyba jak kwiatek do kożucha;-):-D
 
Leyna dasz radę, zobaczysz, póki karmisz to w ogóle o żadnej diecie nie myśl:tak:
mada..... teraz tyko silna wola zostaje:-p
 
ja nie mogę przytyć hi hi bo mam kupę fajnych ciuchów już w mniejszym rozmiarze, więc mam niezłą motywację:-p

bedytko- dokładnie to samo mnie motywuje:-p

leyna- wiosna jest dużo bardziej sprzyjającym okresem do zrzucania kg;) dasz rade!!!

mada- patrz wyżej:-p wiosna barziej sprzyja ztrzucaniu kilogramów (choć tych u ciebie nie wizę;))
 
Leyna przyjdzie czas to sie zaweżmiesz i zrzucisz,,ale skoro karmisz piersia to nie ma o czym gadać ,:tak:Jeśc musisz:tak:
Ja zleciałam znowu kilogram:-D normalnie sie ciesze ,to mi takiego powera daje:-D motylem jestem:happy:
 
Ło kurde, a sie watek rozwinal ;-P

Ja robilam cale 3 tygodnie brzuszki ;-P i powiem Wam, ze efekty byly, ale pozniej nie mialam juz motywacji, wiec znowu spoczelam na alurach ;-) ;-P ale mam postanowienie, ze znowu sie za to biore i tak jak wczesniej 3-5 serii po 10-15 powtorzen - starczy tyle, efekty sa, a sie nie zajedziesz ;-)

No i u mnie stale pu-erh kroluje :-) ale to bardziej dlatego, ze lubie bardzo ta herbatke :-)
 
Ja nie mogę pić czerwonej herbaty zbyt często ,bo mnie wątroba boli,ale tez nie przepadam ,wole kawe,herbatkę owocowa i wodę:tak:
Regularne ćwiczenia naprawde działają ,a wiosna tuż tuż ,a to dobry motywator:tak:
 
madziula Tobie to się medal należy:tak: za konsekwencję przede wszystkim:tak: chwal się, chwal wynikami:tak:
ja już w trakcie @ więc już mi łatwiej, jeszcze 1kg i znowu będę sobą:-p
 
reklama
Ja sie wlasnie zwazylam i waze 55kg, wiec wagowo jest ok, tylko ta faldka zwiotczala na brzuchu :-p - od jutra biore sie za brzuszki, nie ma co ;-)
 
Do góry