reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wygląd piersi po karmieniu

ja tez tak miałam ale to ze wzgledu że w lewej piersi mleko mi zanikło w 4 miesiącu życia synka . Prawa dokarmiłam do roku i 2 miesiecy :)

Teraz po zakończeniu laktacjii trozke sie unormowały ..ale niestety niesa takie same :( i nisądze by jeszcze kiedyś były ...no może przy nastepnym maluchu ;P
 
reklama
przy pierwszym dzieciaczku karmiłam na przemian...wiadomo,ze nigdy nie były cyce idealnie równe,ale nie było jakichś większych dysproporcji...teraz przy drugim dziecku karmiłam więcej z prawego cyca i faktycznie róznica zrobiła sie spora, zaczęłam częsciej karmić z drugiego cyca i różnica się zmniejszyła takze ja polecam,bo u mnie pomogło zwiększenie laktacji w drugim cycu i szybko widze efekt...a zamierzam jeszcze pokarmić min do końca maja,więc myślę,że alles będzie oki...of course wolę nie myśleć jak te cyce będą wyglądały potem:)
 
Co do stanika w nocy,to absolutnie się nie zgadzam! Moja cioia jest dobrą położną i mówiła, że piersi też muszą "odpoczywać". A zakładanie stanika na noc może mieć nieciekawe skutki
 
ja nie karmie od prawie 4miesiecy i - niestety - z piersi zrobily mi sie dwa male zwiski :-( z jedrnego C przed ciaza przeszlam na A, bielizna do wymiany :baffled: Z jedrnoscia tez tak srednio, uzywam balsamu, ale, przyznaje, nieregularnie. Najwazniejszy w tym wszystkim fakt (pocieszajacy zwlaszcza, gdy patrze w lustro na to, cozostalo): Mezowi i tak niezmiernie sie podobam (-ją) :-)
 
Piersi mam w rozmiarze sprzed ciąży, nigdy nie nosiłam stanika w nocy i nadal karmię, więc co do zwisków nie mam nic do powiedzenia. Może po odstawieniu zmniejszą mi się ?? :szok:
Myślę że to sprawa indywidualna i raczej trzeba patrzeć na rodzinę - mamę, siostrę. Jest duże prawdopodobieństwo że będzie tak jak u nich.
 
Ja zawsze miałam małe piersi, a po zakończeniu karmienia to w ogóle się załamałam:no: dwa wysuszone wyssane flaczki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: od zakończenia karmienia za miesiąc minie równy rok ,a piersi wracają do formy:tak::tak::tak::tak: flaczki sie "wypełniły" i nawet mój M. zauważył że są większe:-D:-)
 
titlan jezeli sie zmienia, to jak najbardziej po odstawieniu :tak: napisz za jakis czas ;-) (choc, oczywiscie, zycze, aby nie zamienily sie w zwiski!!!);-)
agnieszka81 no, to tchnelas we mnie nadzieje:-D
 
Ja nie karmię około trzech tygodni i piersi są niestety sflaczałe :-(Rozmiarowo są ciut większe nisz przed ciążą ale i ja, niestety, jestem większa niż przed ciążą :wściekła/y:Ale ogólnie patrząc na swoje piersi stwierdzam, że nie jest źle i gdybym wzięła się za jakąś gimnastykę, to możliwe, że były fajniejsze ;-)
Pozdrawiam
 
Wesolutka - jak będą zwiski to będę wrolowywać do stanika i może przeżyję :-):-) Raczej nie spodziewałam się po ciąży i karmieniu piersią mieć parametry sprzed ciąży i jędrną skórę nastolatki :-D
 
reklama
Do góry