reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wygląd po porodzie.

Jestem 3 miesiące po cc brzuch jest dość duży niektórzy myślą że jestem znów w ciąży... ale lekarz mówił że jeszcze w środku jest krew i jeszcze poczekać z ćwiczeniami..Dlatego czekam z niecierpliwością :):) Rozstępy mam tylko na pupie nawet duże ale smaruje je masłem kokosowym aby były nawilżone i nie ma źle... chowają się pod majtkami. Całe szczęście cycki zostały mi po ciąży większe <3 a nie karmiłam zbyt długo mam nadzieje że zostaną już takie :D Przed ciążą ważyłam 56 i 172 cm teraz mamy 61 i może zostać :) ogólnie byłam 17 +
 
reklama
w tej ciąży przytyłam 8 kg a w pierwszej 22 niestety po pierwszej zostało 10 kg zobaczymy co teraz będzie- ale już mężowi powiedziałam, że rower z piwnicy będzie trzeba przynieść po 3 tygodniach po porodzie i zaczniemy jeździć:) bo najbardziej przytyłam w udach
 
polecam zumbę ale taką dosyć energiczną lub tabatę brzuch/pośladki - można samemu w domu robić, są aplikacje do ściągnięcia na telefon a do tego oczywiście trzeba ograniczyć węglowodany :)
 
Moja sąsiadka przytyła prawie 20 kg. Lekarka zaproponowała jej regularne spacery, na które wybierala się zawsze z dzieckiem. Łączyła przyjemne z pożytecznym. Po pół roku schudła 7 kilogramów.
 
Mój syn ma już prawie 4 latka a ja nadal nie mogę dojść do wcześniejszego wygladu.
Ćwiczycie ? Mi chodzi głowie o pośladki , miałam duże sterczące pośladki a teraz mam dwa zwisy :-(
1466074109-xffhy4.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dokładnie ciesz się że masz taką figurę nie które kobiety mimo że chcą to nie mogą schudnąć i wrócić do poprzedniej figury
 
Do góry