reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wygląda, że zakażenie nowym wariantem koronawirusa - Omicronem bardziej niebezpieczny dla dzieci

Dziękuję Kochana, z pediatrą i tak byłabym w kontakcie ale crp i morfologie będę robić. Myślisz że po jakim czasie od przechorowania można odetchnąć jeśli żadne komplikacje się nie pojawią?
powiem ci, że nie wiem. Są różne informacje. Jesteś uważna, dlatego uważam, że możesz odpuscic strach i cieszyć się życiem. Nie na wszystko mamy wplyw
 
reklama
powiem ci, że nie wiem. Są różne informacje. Jesteś uważna, dlatego uważam, że możesz odpuscic strach i cieszyć się życiem. Nie na wszystko mamy wplyw
To nie jest też tak że mam fobie i teraz moje życie jest teraz pełne strachu i pozbawione radości. Żyjemy w miarę normalnie tylko w izolacji i staramy się nie zwariować a momentami nie zagryźć🤦🏻 - narazie jakoś się udaje. Poprostu będę bardziej niż zwykle uważna i będę częściej sprawdzać czy z brzdącami wszystko ok.
Dziękuję za mądre rady i ciepłe słowa. Jeszcze raz zdrowia dla Was.
 
Se Wloszech informacje o drugim zmarlym na covid dziecku w tym tygodniu.
Najpierw chlopiec 10 lat , zapisany na szczepienie nie zdaza, jednego dnia pozytywny test drugiego, noca goraczka , ktorej nie udaje sie zbic , dziecko umiera. Bez chorob wspolistniejacych.
Dzis 2 latka Z Ostra niewydolnoscia oddechowa przez covid.
Moze to i zdaza sie Raz na iles przypadkow ale jak sie zdazy to chyba nie jest zadnym pocieszeniem 🙁
 
U nas aż tak szczegółowych danych nie ma.
U Nas tego nie podaja w kazdym raporcie ale czasem mowia, o tym, ze przy omikronie ogromnie skonczyla ilosc hospitalizowanych dzieci, czasem mowia ile w jakim szpitalu. Czesto jest relacja typu : spadek zakazen czy hospitalizacji tej i tej kategori wiekowej , czy tez wzrost.
Przy duzym wyszczepieniu doroslych wyszlo wieksze zagrozenia dzieci.
 
reklama
@Hanaśmietana w zeszłym roku zmarły niestety również dzieci :(
Zrzut ekranu 2022-01-31 o 11.44.14.png
To co jest niepokojące, to że coraz więcej dzieci choruje i przebieg jest różny :( Czasami bardzo dynamiczny, sądząc z opisów rodziców. Podstępny syf z tego covidu.
 
Do góry